Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-07-06 19:03 Corey(8)
Slipknot zpátky do nahrávacího studia rozhodně nespěchají, to však neznamená, že bychom se nutně neměli v nejbližší měsících dočkat dosud neslyšeného materiálu, který si neproklestil cestičku na poslední řadovku kapely. Jim Root do problematiky takzvaných b-side písní hlouběji zabředl v rozhovoru pro magazín Ultimate-Guitar:

"Myslím, že hlavním důvodem, proč vedle samotných desek nevydáváme už moc bonusového materiálu, je prostě to, že se na ně snažíme umístit vše, co v tu chvíli máme. Ač se to nezdá, těch b-side verzí, soundtrackových písní a dalších bonusovek máme docela dost. Museli bychom asi věnovat více času nahrávání, jakmile se ale vaše kariéra jednou rozběhne, vyrazíte na turné a pak už jenom bojujete s termíny a rozpočty. Navíc mluvíme o Slipknot, kde má snad každý svůj zkurvený side project, hahaha! Chápete, co myslím?

Na vše teď prostě máme limitované množství času. Například poslední deska měla být původně dvojalbem, dokonce jsme to už s Clownem probírali, nakonec jsme ale nestihli dát dohromady dostatek materiálu. Buďto vydáte dvojalbum, kde bude dost vaty, nebo se rozhodnete nahustit to nejlepší do jednoho CD. Rozhodli jsme se pro tu druhou variantu. Většinou ale dříve nebo později vydáme vše, co jsme kdy nahráli. Máme teď bokem pár tracků, které jsme nahráli pro poslední album, a chtěli bychom je vydat. Musíme jenom přijít na správný způsob, jak to udělat."

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.
maggot(9) | 2015-07-07 16:24 |
 #1 
maggot(9)1
Zatraceně jó, jen ven s tím... Zatím všechny Slipknot bonus či bý sajd songy byly stejně super jako cokoli na hlavním plylistu. Co to říkám, od nich by i průměrný bonus byl skvělým pokladem do sbírky... x)
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]