Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 Kč



Maggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!



Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-07-22 20:57 Corey(8)
Pokud příliš nesledujete zámořské hudební servery, možná vám uniklo, jak mohutně americkou metalovou komunitou rezonuje aktuální dění okolo putovního Rockstar Energy Drink Mayhem Festivalu, který se letos potýká s nejnižší návštěvností ve své historii, a dokonce už začínají kolovat zkazky o historicky posledním ročníku. Jedním z důvodů, proč se Mayhem letos dostal do tak svízelné situace, pak mohou být paradoxně i Slipknot, kteří jej během poslední dekády svou dvojnásobnou účastí pomohli dostat mezi festivalovou elitu.

Téma dnes krátce oglosoval server MetalSucks.net:


Organizátoři Mayhem Festivalu se údajně začátkem roku pokusili přesvědčit Slipknot, aby opět přijali roli headlinera (byli jimi už v letech 2008 a 2012). Slipknot se ale místo toho rozhodli pro vlastní headline turné napříč Státy. A dává to i smysl: Pokud dosahujete velikosti Slipknot a dokážete vyprodávat arény na vlastní pěst, proč to dělat po boku dalších dvaceti kapel, s nimiž se pak musíte dělit o zisky?

Zatímco Mayhem bojuje, turné Slipknot si podle předprodejů vede doslova vražedně. Daří se mu natolik, že kapela podle posledních informací zvažuje další severoamerické koncerty v říjnu. Jednoduše řečeno: Většina metalových fanoušků v USA se toto léto rozhodla investovat do turné Slipknot, což přímo postihlo Mayhem.


Mayhem Festival se letos vinou nedostatku vystupujících smrskl z původních čtyř na pouhá dvě pódia, přičemž hlavní stage vedou Slayer, King Diamond, Hellyeah a The Devil Wears Prada. Ani jedna ze zmíněných kapel přitom v zámoří nedokáže svými příznivci zaplnit prostory, na nichž Mayhem operoval během minulých ročníků.


Summer's Last Stand Tour v předprodejích ničí Mayhem Festival

Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]