Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-08-13 00:07 Corey(8)
V případě Clowna je to spíš meditace, kontemplace, filozofická dekonstrukce, ego-masturbace, myšlenková recitace a tak trochu cílená manipulace. Nebo něco podobného. Hlavně je ale opět rozmetáno mnoho polopravd, omylů a mýtů o životě Shawna Crahana a jeho návaznosti na maskovanou enigmu. Tak si tu čtvrthodinku dalšího vydání segmentu Wikipedia: Fact or Fiction? hezky užijte:

2015-08-12 19:48 Corey(8)
Dlouhé roky byli považování za dvě hlavní poznávací značky Slipknot. Introvertní bubeník s nadpozemsky rychlou dvojšlapkou a jeho protiklad s hlasem Boha a patentem na kontroverzní výroky. Vypadalo to jako klasický rockový příběh, kdy dvě zdánlivě neslučitelné individuality mohou produkovat úžasné výsledky. Dnes už víme, že to nedopadlo. Corey Taylor v rozhovoru pro Loaded Radio nyní přiznal, že s Joeym Jordisonem nepromluvil od konce roku 2013, kdy bubeník z dosud neobjasněných důvodů opustil řady Slipknot:


"S Joeym jsem nemluvil od doby, co se naše cesty rozdělily. Neozval se mi a já se neozval jemu. Prostě se teď vůbec nic neděje. Říkal jsem už do tisku mnohokrát, že mu přeju jen to nejlepší. Je velká škoda, že to tak skončilo, ale muselo k tomu dojít. Dokážu si představit, že bych s ním ještě někdy spolupracoval? Abych řekl pravdu, fakt nevím. Já opravdu nevím."


2015-08-11 20:05 Corey(8)
A to je docela škoda. Říkejte si o Joeyho hororově-punkovém projektu, co chcete, teď by nám ale třetí deska autorské dvojice Jordison/Wendesday 13 bodla jako sůl. Zatím to však vypadá, že budoucnost Murderdolls obklopuje minimálně stejně otazníků jako kariéru samotného ex-bubeníka Slipknot. Více už v rozhovoru pro Music Mania zpěvák Wednesday 13:

"Myslím, že teď další album nehrozí. Ale to samé jsem samozřejmě říkal i po naší první desce. Nakonec jsme ale s prvním i druhým albem zažili dobré časy, akorát to prostě nefungovalo po koncertní stránce, a tak jsme od toho ustoupili, což je i současný stav věcí. Netuším, jestli se ještě někdy vrátíme.

Není v tom žádná zášť vůči Joeymu - nahráli jsme parádní desku. Odešli jsme v dobré kondici. Pak jsme to navíc všechno dokázali potvrdit i dalším albem.

Když se mě lidi na to všechno pořád ptají, prostě jim říkám: 'Viděl jsi klip 'Nowhere', kde na konci sjedeme z útesu? Tak přesně něco takového se nám stalo i ve skutečnosti. Takže jsme jako Murderdolls spadli do propasti a... přežili jsme to? Nedokážu vám říct."

2015-08-11 19:39 Corey(8)
Uff, kde jsme to skončili? I webmásteři občas potřebují vypnout a odpočinout si na svém soukromém ostrůvku v Karibiku, a tak novinek poslední dobou asi nebylo tolik, kolik jste si představovali. Dneškem ale okurková sezóna končí. Corey Taylor pro iRockRadio.com přiznal, že '.5: The Gray Chapter' je dost možná jeho vůbec nejoblíbenějším albem Slipknot:


"Zprvu to byla samozřejmě docela hořkosladká zkušenost, protože šlo o první album bez Paula a jako bonus navíc pojednává o jeho životě. Bylo to fakt složité. Když jsme se ale jeden druhému ve studiu otevřeli, šlo o velmi příjemný zážitek. Mám z té desky obrovskou radost. Asi je to pro mě zatím naše nejlepší album."


2015-08-03 08:37 Corey(8)
Jako by těch zdravotních útrap a nečekaných podpásovek pořád nebylo dost, včera byl přímo v průběhu koncertu převezen do nemocnice baskytarista Alex ‘Vman’ Venturella. Slipknot byli nuceni zhruba na 20 minut přerušit koncert a zbylých 5 písní, zatímco byl baskytarista odvážen v ambulanci, posléze dohrát bez něj. Corey Taylor fanouškům řekl:

"Nerad to říkám, ale náš baskytarista, Alex, něco se mu stalo. Nejsem si jistý, co to je. V tuto chvíli je převážen do nemocnice. Chci, abyste ho podpořili - pošlete mu svou lásku."

O zdravotním stavu Alexe ani příčině jeho kolapsu zatím nemáme žádné bližší informace.

Více aktualit ohledně stavu Venturelly v průběhu dne.


Update (22:20) - Slipknot s oficiálním prohlášením:

"S velkou úlevou vám oznamujeme, že Alex ‘V-Man’ Venturella je po včerejších událostech v pořádku a na dobré cestě k rychlému zotavení. Alex zkolaboval v polovině koncertu a necítil se dobře, načež byl z preventivních důvodů převezen do nemocnice, kde byla zjištěna silná dehydratace. Noc přečkal v nemocnici a nyní už je na cestě zpátky ke zbytku Slipknot rodiny. Alex s námi odehraje i náš zítřejší koncert. Děkujeme všem za podporu a těšíme se, až společně vyrazíme na zbytek Summer’s Last Stand tour."


2015-08-01 14:48 Corey(8)
Pokud jste se rozhodli úplně ignorovat předchozí novinku, nebo vaše znalosti angličtiny startují s pozdravem a končí u seznamu náhodných sprosťáren, možná vám uniklo celkem zajímavé povídání o začátcích Jaye Weinberga a Alexe Venturelly ve Slipknot, jež s sebou nesly také tvorbu nových masek. Corey Taylor pro Loudwire potvrdil, že oba nováčci v této činnosti "hrozivě selhali". Frontman pokračuje:


"Abych k nim byl férový, ani já jsem to napoprvé s latexem a makeupem zrovna nevychytal. Musíte se prostě naučit dělat věci způsobem, jakým je dělají pouze Slipknot - je to o celém duševním přístupu. Na každý, kdo k nám přijde, to hned pochopí. Jedinou výjimkou byl snad Sid, který se adaptoval okamžitě. To je ale nejspíš tím, že on je úplně mrdlej od přírody. Možná ty masky vypadaly líp v jejich hlavě, než co z nich pak vyšlo na papíře. Takže jsme jim řekli, že jim ukážeme cestu a dáme jim něco, s čím mohou dále pracovat. Tohle teď bude tvoje a můžeš si s tím dělat, co chceš. To, s čím přišli oni, vypadalo trochu groteskně. Nebylo to úplně špatné, ale prostě groteskní, což je něco, od čeho se snažíme držet co nejdál."


2015-07-29 19:42 Corey(8)
Pokud jste viděli první část, dobře už víte, co očekávat - Corey je konfrontován s informacemi, které se nacházejí na oficiální Wiki stránce Slipknot, načež je buďto potvrdí, nebo vyvrátí. Napoprvé to Wikipedii moc nevyšlo, tentokrát si ale reputaci alespoň maličko napravila. Více už v druhé části oblíbeného segmentu Wikipedia: Fact or Fiction?:

2015-07-29 09:43 Corey(8)
Popisek ve výrobě...

<< < | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | > >>
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]