Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-08-11 20:05 Corey(8)
A to je docela škoda. Říkejte si o Joeyho hororově-punkovém projektu, co chcete, teď by nám ale třetí deska autorské dvojice Jordison/Wendesday 13 bodla jako sůl. Zatím to však vypadá, že budoucnost Murderdolls obklopuje minimálně stejně otazníků jako kariéru samotného ex-bubeníka Slipknot. Více už v rozhovoru pro Music Mania zpěvák Wednesday 13:

"Myslím, že teď další album nehrozí. Ale to samé jsem samozřejmě říkal i po naší první desce. Nakonec jsme ale s prvním i druhým albem zažili dobré časy, akorát to prostě nefungovalo po koncertní stránce, a tak jsme od toho ustoupili, což je i současný stav věcí. Netuším, jestli se ještě někdy vrátíme.

Není v tom žádná zášť vůči Joeymu - nahráli jsme parádní desku. Odešli jsme v dobré kondici. Pak jsme to navíc všechno dokázali potvrdit i dalším albem.

Když se mě lidi na to všechno pořád ptají, prostě jim říkám: 'Viděl jsi klip 'Nowhere', kde na konci sjedeme z útesu? Tak přesně něco takového se nám stalo i ve skutečnosti. Takže jsme jako Murderdolls spadli do propasti a... přežili jsme to? Nedokážu vám říct."

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]