Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-09-23 17:29 Corey(8)
Jo, normálně byste si nejspíš z toho, že někoho slyšíte mluvit, do textilu nenadělali, jenže tohle je Alex 'V-Man' Venturella, který si na svůj velkolepý moment s mikrofonem musel počkat celý rok! V následujícím klípku vám Alex poví něco o svém aktuálním modelu baskytary s názvem Status S2 Graphite:

2015-09-21 17:59 Corey(8)
Jelikož se dneska live streamingu věnuje každej trouba, co má hodně počítačových her a málo sebereflexe, není zrovna překvapením, že i míra koncertního streamování rok od roku stoupá, ačkoliv stále nedosahuje úrovně, jakou bychom si v ideálním světě nejspíš přáli (osobně si nedokážu představit efektivnější prezentaci fesťáku potenciálním návštěvníkům, ale vysvětlujte to promotérům). Anyway, Rock In Rio 2015 fičí na síti jako namydlený blesk a 25. září přinese na této adrese živák headline vystoupení Slipknot! Přesný čas a další podrobnosti budou ještě upřesněny.

A kdyby vám to 25. září náhodou nestačilo, 26. září je headlinerem Rihanna a 27. září pak božská Katy Perry. To jen tak, kdybyste neměli třeba nad čím onanovat. Ehm...

2015-09-18 17:45 Corey(8)
Amerika je zemí neomezených možností, a tak se realitní magnát, tlučhuba a nyní už i politik Donald Trump rozhodl, že povede republikánskou kandidátku na příštího prezidenta Spojených států. Zprvu vtip, nyní reálná hrozba, která je hnána kupředu obrovským finančním dopingem, jaký si v prezidentské kampani nemůže dovolit nikdo z jeho protikandidátů. Stejně jako roste Trumpova popularita, stále hlasitěji se ozývají také jeho odpůrci, mezi něž patří i Corey Taylor, jenž v rozhovoru pro rádio Lazer 103.3 řekl toto:

"Fakt, že je Donald Trump skutečným kandidátem na nového prezidenta Spojených států amerických... to si děláte kurva prdel? To už může rovnou kandidovat (americký komik) Emo Philips... a s ním tam může jít třeba (další komik) Pauly Shore... jako kandidáti v roce 2020.

Jestli je tohle směr, jakým jdeme, pak se toho nehodlám účastnit. Asi emigruju. Chtěl jsem do Anglie, ale ta je moc drahá. Na to jsem myslel jako první, ale pak jsem si zjistil, kolik tam stojí nemovitosti. Možná pojedu někam na Guam. Akorát si tam postavím chatrč. Nebo Belize. Tam je spousta ostrůvků, které si pro sebe můžete koupit. Dokonce jsem si to už vyhledával, protože mě na pár sekund fakt napadlo, že to tady balím, a jeden ostrov v Karibiku stojí asi půl milionu dolarů. Bohužel bych se musel naučit, jak si postavit vlastní barák, protože tam nic není."

2015-09-01 08:10 Corey(8)
Víte, to se tak vždycky objeví nějaký vykuk, co za užití dedukčních schopností na úrovni Alenky Pastelky z Ezo.tv přijde s konspirační teorií, jejíž kouzlo zázračně učaruje polovině oveček na internetu, které pak jeho výron semene šíří a šíří a šíří, aniž by se pozastavily nad tím, jestli je to třeba vůbec pravda. Corey Taylor musel proto v rozhovoru s Loudwire dementovat další z rozšířených mýtů o nové desce Slipknot:


"Upřímně, ani mě nenapadlo, že by si to tak někdo mohl vyložit. To je snad nejvzdálenější věc, na kterou jsem tehdy myslel, protože žádná z nových písní není o Joeym. Vše na nové desce je o kapele jako celku, někdy třeba i o mně, ale hlavně o tom, čím jsme si procházeli v době, kdy zemřel Paul. The Negative One znamená "ten negativní a já", tedy dvě stránky tvé osobnosti, které spolu neustále bojují, přičemž jedné chybí kamarád a druhá je na toho kamaráda strašně naštvaná, až je pro ni těžké cítit empatii. A to je podle mě docela běžné, když ztratíte někoho způsobem, jakým jsme my ztratili Paula. Chápu, jak se k té domněnce lidi dopracovali, ale je určitě nesprávná."


2015-08-25 09:58 Corey(8)
Když Corey Taylor nedávno hovořil o tom, kam všude by rád s Knotfestem expandoval, samozřejmě už věděl, že jednou z nových destinací oficiálního Slipknot festivalu bude i Mexiko, a tak potvrzení historicky prvního Knotfestu v zemi Corony, fazolí a drogových kartelů snad nikoho nepřekvapí. Co však budí pozornost rozhodně, je mimořádně silná soupiska vystupujících, která se 5. prosince v městě Toluca představí:

SLIPKNOT
MEGADETH
LAMB OF GOD
HIM
A DAY TO REMEMBER
TRIVIUM
ATREYU
ASKING ALEXANDRIA
THE DILLINGER ESCAPE PLAN
HERE COMES THE KRAKEN
TANUS

2015-08-24 09:30 Corey(8)
Jeden rok Knotfest, pak zase Ozzfest - v Japonsku se masivním americkým produkcím daří, a tak není divu, že se do země vycházejícího slunce muzikanti s oblibou vracejí každým rokem. Letos v listopadu přivítá Saitama Super Arena Ozzfest 2015, na němž vystoupí pochopitelně Ozzy, ale i Korn, Evanescence, Hatebreed, Bullet For My Valentine a nejnověji taky Corey Taylor, který poslal všem fanouškům tuhle zdravici v ninja stylu:

2015-08-16 11:40 Corey(8)
Ne, Corey Taylor zatím nehodlá vstoupit do ringu WWE. Ačkoliv ringové jméno The Neck, jeho aktuální koncertní úbor a ukončovací chvat v podobě brutálního screamu přímo do xichtu by mohly vytvořit unikátní charakter, na nějž se jednoduše nezapomíná. Zatím se Corey jenom poflakuje v zákulisí a učeně promlouvá o své lásce k wrestlingovému byznysu, ale třeba jednou... kdo ví? Kukejte tady:

2015-08-13 20:41 Corey(8)
Zatímco Mayhem Festival po katastrofálních finančních výsledcích posledního ročníku definitivně uzavřel své brány, Knotfest i nadále bez potíží prosperuje - nebo zatím minimálně nehrozí, že by na něm Slipknot cokoliv tratili. I proto se za oceánem začalo mohutně spekulovat o možnosti expanze Knotfestu v plnohodnotný putovní festival, jenž by od příštího roku nahradil právě zaniknuvší Mayhem. Knotfest i aktuální Summer's Last Stand Tour mají navíc svého hlavního sponzora v korporaci Rockstar, která byla hrdým patronem Mayhem Festivalu.

Corey se k celé záležitosti vyjádřil v rozhovoru pro server MusikUniverse.mu:

"Už jsme o tom dokonce i mluvili. Můj problém s tím nápadem spočívá v tom, že je to na můj vkus až příliš blesková expanze. Chtěl jsem Knotfest budovat krůček po krůčku a postupně jej rozvíjet. Pokud bychom Knotfest přeměnili v putovní festival, o hodně věcí bychom přišli. Stala by se z něj jednodenní událost, zmizely by atrakce jako karneval nebo Slipknot muzeum. Určitě teď ale probíráme veškerá pro a proti. Je to dialog a já nic nevylučuju. Uvidíme, co se stane.

Teď chceme nicméně dělat jednotlivé Knotfesty. Uvažujeme taky nad jejich velikostí a postupnou expanzí. Napadlo mě zaplnit třeba deset víkendů na různých místech - pět v USA, několik v Kanadě a jeden třeba v Mexiku. Jde mi prostě o expanzi, která neohrozí hlavní benefity toho festivalu."

Promluvil také o zdravotním stavu Alessandra "Vmana" Venturelly:

"Vman je v pohodě. Včera v Torontu byl s námi poprvé zpátky na pódiu. Pár koncertů předtím musel hrát v zákulisí, aby se moc neunavil a dal se postupně dohromady. Zrovna byl u doktora na poslední prohlídce a všechno vypadá naprosto v pořádku. Pro jistotu ho ještě nespouštíme z očí, ale jinak je vše v pořádku."

<< < | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | > >>
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]