Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-10-02 08:40 Corey(8)
"Kapela je jenom tak dobrá, jak dobrý je její bubeník", říká staré rumunské přísloví, které jsem si právě vymyslel. A proto jsou Slipknot tak skvělí. Protože si za bicí soupravu vždy uměli dosadit učiněné monstrum, které je svým agresivním stylem a živočišnou energií neúnavně sune kupředu. Níže přiložená studie hry Jaye Weinberga na festivalu Rock In Rio budiž zářným příkladem:

2015-10-01 09:29 Corey(8)
Slipknot prostřednictvím svého oficiálního vydřidušství fanklubu Outside The Nine potvrdili, že v pořadí čtvrtým videoklipem na podporu desky ".5: The Gray Chapter" bude opatřena skladba "XIX". Jde o volbu poměrně nečekanou, byť zcela logickou - "XIX" je zprvu skličující, v mnoha ohledech posléze inspirativní tryznou za padlého bratra a jako klipový odraz nejtěžších dob v historii kapely Slipknot zřejmě nemohli vybrat lépe. Video bude mít svou premiéru 5. října a zatím není známo, zdali v něm budou vystupovat i samotní členové.2015-09-28 18:09 Corey(8)
Rovnej kšilt na hlavě, to zas bude ve virtuálních alejích nablito. Trendy pouliční módou mohutně inspirované výrazové prvky fotografa Davida Spingla budou ortodoxní metly rozdýchávat jenom ztuha, právě proto je ale historicky čtvrtý fotoset s tuzemskými Slipknot kráskami jiný a jedinečný. Tentokrát čtenářům Maggots-Lair zapózovala blonďatá bohyně Zuzka, která se k focení pro Maggots-Lair dostala tou nejjednodušší možnou cestou - její fotky jste na M-L Facebooku lajkovali tak vehementně, až mi v podstatě nic jiného nezbývalo. Čestné vyznamenání dostane ten, kdo na těle Zuzky jako první odhalí všechna tetování související se Slipknot (levé myšítko na fotku pro zvětšení):
Miniaplikace


PŘEDCHOZÍ FOTOSETY:

VERONIKA ///// DEVIL ESU ///// DANILA
2015-09-27 21:38 Corey(8)
Pokud smutníte nad skutečností, že k nám Slipknot během turné na podporu páté desky pořád nezavítali, zkuste se vžít do kůže fanoušků v Des Moines, kteří své homeboys neviděli od roku 2009, a shodou okolností tedy čekají na koncert devítky stejně dlouho jako my, příznivci na opačné straně zeměkoule. Tuto bizarní situaci musel Corey Taylor před pár dny vysvětlovat v pořadu Great Day, kam přišel promovat svou novou knihu:

"Právě chystáme něco na příští rok. To asi pomalu bude končit náš tour cyklus k této desce, protože už budeme na cestách přes rok a půl. Chceme tady udělat něco velkolepého a dobře se u toho bavit. Vím, že se teď někde musí Bůh smát, protože si dovoluju říkat svoje plány takhle nahlas, ale už teď na tom pracujeme. Všechno je to o našem harmonogramu, často chceme hrát doma, ale pak zjistíme, že už nám management nasmlouval něco jiného. Děláš to fakt dobře, Brennane. (smích) To je náš manažer. (Cory Brennan pozn. C(8)) Můžeš mě dávat do kopie v každém mailu. (dívá se do kamery) Mluvím s ním, jako by tu byl, ale on ani nežije v tomhle městě. (smích)"

2015-09-27 19:28 Corey(8)
Pokud občas mrknete na Twitter Coreyho Taylora, určitě jste si už stihli všimnout, že patří k obrovským fanouškům legendárního sci-fi seriálu Doctor Who z dílny BBC. Tato skutečnost neunikla ani producentům seriálu, a tak Coreyho během zimního turné po Velké Británii kontaktovali s nabídkou spolupráce. "Když lidi z produkce zjistili, že Corey a Slipknot patří mezi skalní fanoušky show, okamžitě jej kontaktovali," říká zdroj ze zákulisí televize.

A výsledek? Vcelku šalamounský - ačkoliv Corey v seriálu fyzicky nevystoupí, svou stopu v nových dílech stejně zanechá. Corey propůjčí svůj ikonický řev záporné postavě Fisher Kinga, podmořské zelené příšeře, kterou si zahrál nejvyšší žijící Brit Neil Fingleton. "Když byli Slipknot v Británii, dostal Corey VIP turné zákulisím seriálu a byl dotázán, jestli by chtěl nahrát svůj řev, s čímž okamžitě souhlasil," uzavírá zdroj ze štábu.

Coreyho řev zazní v seriálu poprvé příští sobotu.

2015-09-26 11:00 Corey(8)
Popisek ve výrobě...

2015-09-25 09:52 Corey(8)
Vše podstatné už bylo řečeno v předchozí novince, takže žádné kecy a rychle k věci - Slipknot zahrají dnes v noci na brazilském festivalu Rock In Rio, a jelikož jsme na opačné straně planety, u nás show uvidíte live v brzkých ranních hodinách. Link na stream i přesný rozpis dnešních vystoupení najdete níže.

Pro všechny, co se furt ptají: Slipknot budou hrát zhruba v 5:15 ráno!


>> LIVESTREAM: SLIPKNOT ROCK IN RIO 2015 <<


Pokud vám přehrávač v odkazu nefunguje, můžete streamovat i přímo tady:
2015-09-24 20:32 Corey(8)
Ještě několik týdnů zpátky to byla naprostá utopie. Slash a Axl Rose na stejné lodi? Blbost! No jo, jenže pak se Slash v jednom z rozhovorů prokecl, že jsou s Axlem po mnoha a mnoha letech opět zadobře, načež se mohli (nejen) skalní fanoušci Guns N' Roses samou radostí uondat.

A teď si představce, co by se událo, kdyby se to tihle dva rozhodli opět spojit i na pódiu. Minimálně Corey Taylor má jasno:

"Uvěřím tomu, až budu mít v ruce lístek. Věřte mi, že nikoho na světě by nepotěšila zpráva o reunionu sestavy z 'Appetite For Destruction' víc než mě. Klidně bych přestal koncertovat, protože bych neměl koule na to, abych proti něčemu takovému šel. Pak bych objížděl každý jejich koncert. Platí to ale pouze pro případ, že by šlo fakt o 'Appetite' sestavu - případně by tam mohl být Matt Sorum místo Stevena Adlera, protože vím, že má nějaké zdravotní problémy. Nedávno jsem ho ale viděl a všechno vypadá fajn.

'Appetite For Destruction' je jedno z těch alb, které nemůžete poslouchat, aniž byste řvali 'Kurva, to je super!'. Musí se to líbit i těm, kteří jinak příliš muziku neposlouchají. Je to neskutečně drsné, špinavé a celkově úžasné. Lidi často rozebírají kvality produkce a podobné věci... ale ty songy jsou prostě boží! Je to jedno z alb, které poslouchali všichni mí metaloví kámoši, skate kámoši, punk kámoši i hard rock kámoši."

<< < | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | > >>
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]