Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-09-27 21:38 Corey(8)
Pokud smutníte nad skutečností, že k nám Slipknot během turné na podporu páté desky pořád nezavítali, zkuste se vžít do kůže fanoušků v Des Moines, kteří své homeboys neviděli od roku 2009, a shodou okolností tedy čekají na koncert devítky stejně dlouho jako my, příznivci na opačné straně zeměkoule. Tuto bizarní situaci musel Corey Taylor před pár dny vysvětlovat v pořadu Great Day, kam přišel promovat svou novou knihu:

"Právě chystáme něco na příští rok. To asi pomalu bude končit náš tour cyklus k této desce, protože už budeme na cestách přes rok a půl. Chceme tady udělat něco velkolepého a dobře se u toho bavit. Vím, že se teď někde musí Bůh smát, protože si dovoluju říkat svoje plány takhle nahlas, ale už teď na tom pracujeme. Všechno je to o našem harmonogramu, často chceme hrát doma, ale pak zjistíme, že už nám management nasmlouval něco jiného. Děláš to fakt dobře, Brennane. (smích) To je náš manažer. (Cory Brennan pozn. C(8)) Můžeš mě dávat do kopie v každém mailu. (dívá se do kamery) Mluvím s ním, jako by tu byl, ale on ani nežije v tomhle městě. (smích)"

Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]