Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-10-25 17:57 Corey(8)
Hahaha, wrestling je jenom fejk! Říkají všichni ti, co chtějí vypadat zajímavě, a myslí si, že to lidi, kteří tuhle zábavu hltají, nějakým způsobem uráží. Wrestling není fejk, ty vole. Wrestling má svůj scénář. A to je zatracený rozdíl. Naplánované divadlo s extrémně náročnými sportovními (či spíš kaskadérskými) výkony, kde by mě i tebe po třech minutách vynášeli z ringu ve smrtelné agónii. To je wrestling. A když přijde na wrestling, není moc větších fanoušků, než je Corey Taylor.

Corey se včera dostal do své první ringové akce v životě, když na Aftershock Festivalu, kde probíhala show WWE NXT, pomohl Samoa Joeovi k vítězství nad jeho rivalem Baronem Corbinem, s nímž si Corey během posledních týdnů vyměnil skrze Twitter nejednu štiplavou poznámku. K fyzické konfrontaci došlo těsně před koncem zápasu, kdy Corey Corbinovi uštědřil facku a Samoa Joe vzniklé situace využil k vítězství. Tento moment zaznamenal největší ovace celého večera.Slipknot's Corey Taylor pays @wwenxt a visit at #NXTAftershock


A photo posted by WWE NXT (@wwenxt) on2015-10-24 12:51 Corey(8)
Alespoň to tvrdí server Blabbermouth.net, který včera informoval o tom, že Joey Jordison právě dokončil přípravy svého nového studiového alba. Producentem desky má být Kato Khandwala, který v minulosti pracoval s kapelami jako The Pretty Reckless nebo We Are Harlot, zatímco vokály údajně obstaral Kalen Chase, známý ze svého působení v Korn (a do roku 2007, kdy Joey s Korn hrál, zřejmě sahají kořeny jejich spolupráce).

Zatím není známo, jestli Joey album vydá pod hlavičkou projektu Scar The Martyr, jehož debutová deska vyšla v roce 2013, nebo půjde zcela novou cestou.


.: Jordison a Kalen Chase v roce 2007 na tour s Korn :.
2015-10-23 17:26 Corey(8)
To víte, už několik týdnů nás Slipknot bombardují jednou pozitivní zprávou za druhou, ba i ty věčně přítomné zdravotní komplikace (až na menší bolístky Sida), zdá se, na čas ustoupily, a tak musel aspoň přijít jakýsi bezmozek, který Jimovi včera šlohnul jednu z jeho kytar. K incidentu došlo přímo během vystoupení Slipknot v Portlandu, kde se neznámý pachatel dostal do zkušebny v hale Memorial Coliseum a odcizil tam nástroj v hodnotě několika desítek tisíc korun. "Zkurvení zloději. Neznám nic horšího," odsekl lakonicky na svém Instagramu Jim.

Výřečnější byla jeho dlouholetá partnerka Cristina Scabbia (Lacuna Coil), která napsala: "Sledujte prosím své okolí a internet a pomozte nám dopadnout pachatele nebo alespoň najít Jimovu kytaru. Pokud jste velkým fanouškem, chápu, že možná chcete něco, co vlastnil váš idol, ale tohle není správná cesta, jelikož připravuje jinou osobu o něco, co pro ni může mít obrovskou citovou hodnotu. Pokud člověk, který kytaru vzal, čte tuto zprávu, může mi napsat. Všichni děláme chyby, ale přiznat se k nim nám může skutečně pomoct. Z nuly hrdinou! Mysli na to a ukaž, že jsi chlap."

2015-10-19 09:34 Corey(8)
Jako bychom se ocitli zpátky v roce 1999. A není to náhoda. Německá mutace magazínu Metal Hammer oslavuje 20 let existence Slipknot, a na její obálce tak pózují oldskůlově vymódění Corey Taylor se Shawnem Crahanem. Já se německy učil 5 let, po nichž z této malebné řeči znám kardinální a neředěné hovno, překlad tedy čekejte jedině svépomocí. Obálka tady (levé myšítko na obrázek pro zvětšení):

2015-10-15 10:09 Corey(8)
A na toto bychom se už měli, přátelé, dívat jako na potenciální setlist pražské show. Slipknot nepatří mezi kapely, které by svůj špílplán zásadně překopávaly s každou další sérií koncertů, a tak je dost možné, že velmi podobný seznam skladeb, jaké znějí na aktuálním Road To Knotfest Tour, zazní i v Česku. Jak by se vám podobná sestavička líbila?

1. Sarcastrophe
2. The Heretic Anthem
3. Psychosocial
4. The Devil in I
5. Me Inside (poprvé živě od 2. února 2009)
6. Vermilion
7. Wait and Bleed
8. Prosthetics (poprvé živě od 15. prosince 2008)
9. Before I Forget
10. Eeyore
11. Duality
12. Custer
13. Spit It Out
14. Metabolic (live premiéra)
15. (sic)
16. People = Shit
17. Surfacing


Metabolic poprvé v historii živě:
2015-10-12 10:14 Corey(8)
Download? Rock Am Ring? Rock In Rio? Kandidátů na show roku jsme letos zaznamenali už celou řadu, šampion se ale nejspíš zrodil až v Chile, kde Slipknot zahráli koncem září v beznadějně vyprodané a jaksepatří jižansky zfanatizované Movistar Aréně. Následující záznam se neholedbá profi kvalitou. Naopak to chrčí, praská a místo vypreparovaných záběrů na jednotlivce dostáváme komfortní výhled na celou devítku a její fantastickou koncertní symbiózu s fanoušky. A právě proto je tak boží. Protože připomíná doby, kdy bootlegy sice oplývaly prasečí kvalitou, jejich schopnost bezchybně zachytit a zprostředkovat genius loci daného koncertu ve vší jeho hlučnosti a špinavosti jim ale mohlo kdejaké HDčko nepokrytě závidět.

Kdy naposledy se vám stalo, že jste v záznamu slyšeli diváky zpívat hlasitěji než samotnou kapelu? Já vám to povím: Když Stone Sour přejeli Lucernu. Chilanům se to teď povedlo taky, akorát jich u toho bylo asi pětkrát tolik. Překonáme je v Praze? Laťku nám nastavili proklatě vysoko!

Olé, Olé, Olé, Olé, Slipknoooot, Slipknoooot!


2015-10-11 18:16 Corey(8)
Pokud sledujete novinkový servis téhle bárky pravidelně, určitě vám neunikla informace o účasti Coreyho Taylora v jedné z nejnovějších epizod kultovního britského sci-fi seriálu Doctor Who.

Pokud novinkový servis téhle bárky nesledujete, pak zaslouženě nevíte, o čem je řeč, měli byste se zamyslet nad svým životem a jít si urychleně vygooglovat, o čem že to tady mluvím.

No... a pokud máte dostatek potřebných informací, můžete se teď podívat, kterak se Coreyho nelidský řev dostal až před britské koncesionáře:

2015-10-11 14:33 Corey(8)
Založit největší kapelu světa nikdy nebylo jednodušší. Stačí jednoho dne projít mimořádně silnou duševní katarzí, následně toto prozření zvěstovat své rodině a s trochou úsilí a fotbalového štěstíčka to pak půjde jako na drátkách.

Nejspíš ale skončíte v zaplivaném báru, kde budete hrát každou sobotu pro pár životních ztroskotanců, kteří vás opustí hned, jakmile jim poslední panák tuzemáku definitivně podrazí nohy.

Shawn Crahan o tom, jak vlastně přišel na nápad založit Slipknot:

"Měl jsem tehdy ženu a dvě děti. V práci jsem začínal v 5:30 ráno, takže jsem musel z domova vycházet ve 4:30, protože jsem všude rád včas. Ten životní styl byl pro mě neakceptovatelný, a proto jsem rychle hledal alternativy, jak dál pokračovat. Pamatuju si, že jsem jednoho dne uklízel ve svém obchodě, zatímco moje žena seděla na verandě. Tak jsem jí řekl, že chci založit novou kapelu. Ona si přitom určitě myslela něco ve stylu 'Ok, tak si občas půjdeš zahrát s kamarády a trochu se uvolníš, stejně pak večer uložíš děti do postele'. Jenže já jí řekl, že tomu nerozumí, protože hodlám založit největší kapelu na světě a investuju do toho veškerou svou energii i volný čas. Řekl jsem jí, že vymyslím každičký detail - od toho, jak si zavazujeme tkaničky, přes náš sound, vzhled i chování až po způsob, jakým přicházíme do koncertního sálu. Řekl jsem jí, že neexistuje šance, že to selže. Řekl jsem, že si toho všimne celý svět, a pokud ne, na všechno se vyseru."

<< < | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | > >>
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]