Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-10-11 14:33 Corey(8)
Založit největší kapelu světa nikdy nebylo jednodušší. Stačí jednoho dne projít mimořádně silnou duševní katarzí, následně toto prozření zvěstovat své rodině a s trochou úsilí a fotbalového štěstíčka to pak půjde jako na drátkách.

Nejspíš ale skončíte v zaplivaném báru, kde budete hrát každou sobotu pro pár životních ztroskotanců, kteří vás opustí hned, jakmile jim poslední panák tuzemáku definitivně podrazí nohy.

Shawn Crahan o tom, jak vlastně přišel na nápad založit Slipknot:

"Měl jsem tehdy ženu a dvě děti. V práci jsem začínal v 5:30 ráno, takže jsem musel z domova vycházet ve 4:30, protože jsem všude rád včas. Ten životní styl byl pro mě neakceptovatelný, a proto jsem rychle hledal alternativy, jak dál pokračovat. Pamatuju si, že jsem jednoho dne uklízel ve svém obchodě, zatímco moje žena seděla na verandě. Tak jsem jí řekl, že chci založit novou kapelu. Ona si přitom určitě myslela něco ve stylu 'Ok, tak si občas půjdeš zahrát s kamarády a trochu se uvolníš, stejně pak večer uložíš děti do postele'. Jenže já jí řekl, že tomu nerozumí, protože hodlám založit největší kapelu na světě a investuju do toho veškerou svou energii i volný čas. Řekl jsem jí, že vymyslím každičký detail - od toho, jak si zavazujeme tkaničky, přes náš sound, vzhled i chování až po způsob, jakým přicházíme do koncertního sálu. Řekl jsem jí, že neexistuje šance, že to selže. Řekl jsem, že si toho všimne celý svět, a pokud ne, na všechno se vyseru."

2015-10-08 15:47 Corey(8)
No dobře, zas takové intimčo to zrovna není. Corey Taylor prostě od Youtube kanálu Louder Noise dostal pár bleskových otázek na tělo, které smetl ze stolu jako správnej playboy. Posuďte sami:

Místo narození?
Des Moines, Iowa

Největší sexsymbol?
Pro mě určitě moje žena!

Největší kazišuk?
Všichni ti, co nejsou moje žena.

Nejoblíbenější jídlo?
Smažené kuře a čokoláda, nerozhodný souboj.

Oblíbený seriál?
V tuhle chvíli asi Daredevil na Netflixu.

Oblíbený film?
Teď určitě Od soumraku do úsvitu.

Domácí zvířata?
Vlastně žádná nemám. Moje švagrová, která s námi žije, má psa, ale ten není můj. Takže ne.

Nejsexy město?
Nejlepší je to, kde zrovna jsem.

Guilty pleasure?
Žádné nemám. Necítím vinu za nic, co mám rád, a takhle by to měli dělat všichni.

2015-10-07 19:30 Corey(8)
Slipknot se navzdory zástupům nepřejících lumenů stali kapelou, jež vyvážeností svého repertoáru, obrovskou popularitou, prodejními úspěchy a obecným vlivem na novou generaci hudebníků může směle konkurovat největším jménům metalové historie. Corey Taylor byl před koncertem své kapely v Argentině dotázán, zdali považuje Slipknot za potenciální nástupce rockových velikánů jako Black Sabbath či Deep Purple:

"Je to možné. Není to ale v našich rukách, protože jde výhradně o to, jestli nás budou nadále podporovat fanoušci. To oni nás dosadili tam, kde nyní jsme. To je na tom to nejkrásnější. My si prostě děláme naši věc a oni nás mimoděk vytáhli tak vysoko. Před pár dny jsme byli jedním z headlinerů festivalu Rock In Rio a bylo to fantastické, šlo o jeden z nejlepších koncertů v naší historii. Všichni o tom pak mluvili celé dny. Takže ano, chceme být další legendou žánru, a proto se snažíme vzdát hold našim předchůdcům a zároveň inspirovat naše následovníky. Pokud máme být kapelou, která určuje pravidla hry, proč ne?"

2015-10-06 18:28 Corey(8)
Dobrá zpráva, bratia! Záměrně neříkám fantastická, to by se musela devítka uráčit poprvé ve své historii zahrát přímo na Slovensku, což zatím nehrozí, i Vídeň je však pro mnohé z našich východních přátel velmi lákovou koncertní destinací a právě hlavní město Rakouska figuruje v seznamu potvrzených shows pro příští zimu! Tak co, kolegové - přes které hranice se v lednu vydáte?

20. ledna - Scandinavium - Goteborg, Švédsko
21. ledna - Blue Water Arena - Esbjerg, Dánsko
24. ledna - Ergo Arena - Gdaňsk, Polsko
26. ledna - Stadthalle - Vídeň, Rakousko
27. ledna - O2 arena - Praha, Česká republika


28. ledna - Messe - Lipsko, Německo
30. ledna - Olympisky - Moskva, Rusko
2. února - Teatro Geox - Padova, Italy
3. února - Olympiahalle - Mnichov, Německo
4. února - ISS Dome - Dusseldorf, Německo
6. února - Festhalle - Offenbach, Německo
8. února - Arena - Cardiff, Velká Británie
9. února - Alexandra Palace - Londýn, Velká Británie
12. února - Genting Arena - Birmingham, Velká Británie
13. února - Arena - Leeds, Velká Británie

2015-10-05 20:14 Corey(8)
Slipknot přijedou v lednu do České republiky. To je fakt, nad nímž už nemusíte více spekulovat. Kdo jim ale bude dělat křoví? Kdo jim bude nosit zavazadla a zavazovat tkaničky? Že tohle přece předkapely nedělají? Hahahaha! Dělají, ale nikdy to nepřiznají!

Zde je plejáda kapel, které by Slipknot na jejich pražském dobrodružství mohly dělat otroky společnost:


Korn

Co si budeme povídat, tuto variantu by nadšeně přivítalo asi největší množství fanoušků. Turné Slipknot a Korn letos zaznamenalo obrovský úspěch, a jeho pokračování by tak dávalo určitě smysl. Šance, že by obě kapely po roce opět zopakovaly v podstatě totožné turné, je však velmi malá. Korn navíc brzy chtějí nahrávat novou desku.

ŠANCE DLE MAGGOTS-LAIR: 10 %Children of Bodom

Children of Bodom už v minulosti taktéž Slipknot doplňovali v roli předskokanů, dokonce to bylo na cestách po Evropě. Finská kapela před pár dny vydala své nové album a koncertně jej určitě bude chtít co možná nejvíce podpořit - obrovské haly a tisícovky přihlížejících na turné s maskovanou devítkou by k tomuto účelu mohly skvěle posloužit. Kapela zatím nepotvrdila své koncertní plány pro první kvartál příštího roku.

ŠANCE DLE MAGGOTS-LAIR: 40 %Trivium

Matt Heafy a jeho boys jsou ve světě Slipknot jako doma. Obě kapely už společně absolvovaly velké množství koncertů (třeba v Ostravě před šesti lety, viďte), vyměňují si komplimenty jako na běžícím pásu a hlavně sdílejí společného vydavatele, tedy Roadrunner Records. Právě label a jeho snaha mohutně promovat novou desku Trivium zde může sehrát rozhodující roli. Ani Trivium zatím nepotvrdili žádné koncertní plány pro začátek příštího roku. Fakt, že letos své koncertování končí na mexickém Knotfestu, však může leccos naznačit.

ŠANCE DLE MAGGOTS-LAIR: 80 %Motionless In White

Motionless In White letos zakusili pozici předskokana Slipknot vůbec poprvé a hned z toho bylo veleúspěšné Summer's Last Stand Tour. Přenést tento koncept na starý kontinent jistě dává smysl, a jelikož Lamb of God z pochopitelných důvodů Českou republiku nenavštíví minimálně dalších 200 let a Bullet For My Valentine jsou koncem ledna v Austrálii, zbývají právě benjamínci Motionless In White.

ŠANCE DLE MAGGOTS-LAIR: 60%Mastodon

Chystali jste se letos na Brutal Assault a měli chuť roztřískat hlavou klávesnici, když svou účast odřekli? Nejste sami. Tohle by byla každopádně náplast jako víno! Mastodon nemají pro leden a únor příštího roku žádné koncertní závazky a něco mi říká, že deska "Once More 'Round the Sun" by ještě jedno live kolečko napříč Evropou klidně snesla. Mastodon se Slipknot vystupují během jejich aktuálního minuturné v Jižní Americe.

ŠANCE DLE MAGGOTS-LAIR: 50%Ghost

Turné dvou nejžhavějších maskovaných kapel současnosti a pomyslné předání žezla do budoucna? Okej, okej, hlavně klid! Slipknot samozřejmě své žezlo nikomu předávat nebudou, neb jsou jedineční a nedotknutelní, společné turné s Ghost je nicméně pouhou otázkou času. Přijde už začátkem příštího roku? Jelikož Ghost kočují Evropou v těchto dnech, na tak rychlé opáčko to zatím moc nevypadá, cesty mrtvého papeže jsou však krajně nevyzpytatelné!

ŠANCE DLE MAGGOTS-LAIR: 30%Lokální support

Pokud bych měl hovořit z vlastních zkušeností, téhle variantě bych se nejraději vyhnul minimálně patnáctikilometrovým obloukem a zavřel se před ní do atomového krytu, ale... ale možné je úplně všechno. Nechápejte mě špatně, nesnažím se tady vozit po tuzemské metalové scéně a třeba takové Cocotte Minute bych si jako předskokana klidně nechal líbit, většinou ale kombinace velké zahraniční hvězdy s lokálním supportem dopadá naprosto tristním způsobem. Slipknot naštěstí podobné praktiky provozují jen velmi sporadicky.

ŠANCE DLE MAGGOTS-LAIR: 10%Někdo jiný

Pár mých tipů tady máte, teď se ukažte vy! Pište do diskuze, kdo by podle vás připadal v úvahu. Zkuste přitom brát v potaz, jestli daná kapela v lednu koncertuje a zdali existuje reálná šance, že by opravdu mohla předskakovat Slipknot (ne, Black Sabbath fakt ne!).

ŠANCE DLE MAGGOTS-LAIR: 80%Miniaplikace
2015-10-05 19:34 Corey(8)
Je to bizarní, je to mystické a zase to nese jasný rukopis Shawna Crahana, který se i tentokrát posadil na režisérskou sesli. Netřeba snad zmiňovat, že celý koncept klipu "XIX" se, stejně jako samotná skladba, točí okolo dne, kdy tělo Paula Graye definitivně zmizelo z povrchu zemského. Proč Clown zvolil výrazové prvky jaké zvolil? Proč si tak vehementně ujíždí na polaritě rakve s ženskými rodidly? A proč to celé vypadá jako spin-off první série seriálu True Detective? To nejspíš nikdy nezjistíme. A asi je to i dobře. Některé věci - a ty tragické obzvlášť - totiž hlubší vhled mnohdy nepotřebují.

"XIX" v očích mnoha fanoušků navždy zůstane nepochopeným dílem, pokud ale Slipknot chtějí definitivně uzavřít jednu část své existence, i tato 13. komnata potřebovala svůj umělecký ventil.

P.S.: O makeup modelek a vizuální stránku klipu se postarala Clownova dcera Alex. Jo, Slipknot už jsou doslova rodinný podnik!

P.P.S.: Slipknot jsou učinění mágové, jejichž nové video uniká jinak velmi přísnému věkovému omezení na Youtube, ačkoliv ukazuje obnažený klín i cecíky. Jak to sakra dělají?Alexandria Crahan poprvé pracovala na klipu Slipknot
2015-10-03 23:37 Corey(8)
Důležité - lístky před pódium již nejsou k dispozici!
(levé myšítko na obrázek pro zvětšení)
------------------------------------------------------------------

Dámy a pánové, píše se 3. října léta páně 2015 a já vám po šesti dlouhatánských letech můžu konečně oznámit to, na co jsme tak toužebně čekali:


SLIPKNOT ZAHRAJÍ V ČESKÉ REPUBLICE!


Devítičlenný soubor přijede 27. ledna 2016 do pražské O2 Areny, ceny vstupenek budou oscilovat v rozmezí 990 - 1350 KČ.


Oficiální prodej lístků v síti Ticketportal bude zahájen 9. října 2015 v 9:00 hodin. Členové klubu Live Nation se pak k lístkům dostanou ještě o 3 dny dříve (PŘEDPRODEJ NA LIVE NATION PRÁVĚ PROBÍHÁ! - stačí se zaregistrovat).

K dispozici budou od 9.10. VIP balíčky v cenách 3900, 4590 a 7590 Kč.

HOT TICKET balíček

prodej pouze se vstupenkou 1.kategorie

> vstupenka na nejlepší sezení do sektoru 102
> Exkluzivní Slipknot Tour dárek
> Slipknot pamětní laminát
> Registrace určena pouze pro držitele VIP balíčku
> Přítomnost koordinátora

EARLY ENTRY balíček

Prodej pouze se vstupenkou Stání u pódia

> Vstupenka na “Stání u pódia”
> Early Entry Pass: přednostní vstup do sektoru Stání u pódia
> Exkluzivní Slipknot Tour dárek
> Slipknot pamětní laminát
> Registrace určena pouze pro držitele VIP balíčku
> Přítomnost koordinátora

MEET & GREET balíček

Prodej pouze se vstupenkou Stání u pódia

> Vstupenka na “Stání u pódia”
> Exkluzivní Meet & Greet (setkání) se členy skupiny Slipknot
> Exkluzivní Slipknot Tour dárek
> Slipknot pamětní laminát
> Registrace určena pouze pro držitele VIP balíčku
> Přítomnost koordinátora


Bližší detaily, včetně předkapel a dalších informací, budou zveřejněny v následujících dnech.

Slipknot v Česku naposledy zahráli 10.6.2009, kdy v doprovodu DevilDriver a Trivium zválcovali ostravskou ČEZ Arénu.

Novinka bude průběžně aktualizována.

2015-10-02 20:53 Corey(8)
Pokud by vás snad zajímalo, dle jakého klíče vybírám členy Slipknot, kterým sepisuju narozeninová přáníčka, je to vcelku jednoduché - privilegovaní jsou ti, u nichž si datum narození pamatuju z hlavy, což je v podstatě jenom Corey Taylor a Jim Root (vím, za 11 let docela chabá bilance), takže se tímto zbytku osazenstva Slipknot veřejně omlouvám a zároveň připomínám, že pokud urychleně nezašlou obálku naštosovanou voňavými papírky na mou adresu, odmítám svoje znalosti jakkoliv dále prohlubovat. Emmm... co že jsem to chtěl?

Jasně, popřát Jimovi! Všemi oblíbený kytarista Slipknot dnes slaví své 44. narozeniny a já mu za sebe i celou červí posádku přeji další rok plný úspěchů a dobré muziky!

Všechno nejlepší, pane Roote!
<< < | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | > >>
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]