Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-10-11 14:33 Corey(8)
Založit největší kapelu světa nikdy nebylo jednodušší. Stačí jednoho dne projít mimořádně silnou duševní katarzí, následně toto prozření zvěstovat své rodině a s trochou úsilí a fotbalového štěstíčka to pak půjde jako na drátkách.

Nejspíš ale skončíte v zaplivaném báru, kde budete hrát každou sobotu pro pár životních ztroskotanců, kteří vás opustí hned, jakmile jim poslední panák tuzemáku definitivně podrazí nohy.

Shawn Crahan o tom, jak vlastně přišel na nápad založit Slipknot:

"Měl jsem tehdy ženu a dvě děti. V práci jsem začínal v 5:30 ráno, takže jsem musel z domova vycházet ve 4:30, protože jsem všude rád včas. Ten životní styl byl pro mě neakceptovatelný, a proto jsem rychle hledal alternativy, jak dál pokračovat. Pamatuju si, že jsem jednoho dne uklízel ve svém obchodě, zatímco moje žena seděla na verandě. Tak jsem jí řekl, že chci založit novou kapelu. Ona si přitom určitě myslela něco ve stylu 'Ok, tak si občas půjdeš zahrát s kamarády a trochu se uvolníš, stejně pak večer uložíš děti do postele'. Jenže já jí řekl, že tomu nerozumí, protože hodlám založit největší kapelu na světě a investuju do toho veškerou svou energii i volný čas. Řekl jsem jí, že vymyslím každičký detail - od toho, jak si zavazujeme tkaničky, přes náš sound, vzhled i chování až po způsob, jakým přicházíme do koncertního sálu. Řekl jsem jí, že neexistuje šance, že to selže. Řekl jsem, že si toho všimne celý svět, a pokud ne, na všechno se vyseru."

Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]