Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-10-05 20:14 Corey(8)
Slipknot přijedou v lednu do České republiky. To je fakt, nad nímž už nemusíte více spekulovat. Kdo jim ale bude dělat křoví? Kdo jim bude nosit zavazadla a zavazovat tkaničky? Že tohle přece předkapely nedělají? Hahahaha! Dělají, ale nikdy to nepřiznají!

Zde je plejáda kapel, které by Slipknot na jejich pražském dobrodružství mohly dělat otroky společnost:


Korn

Co si budeme povídat, tuto variantu by nadšeně přivítalo asi největší množství fanoušků. Turné Slipknot a Korn letos zaznamenalo obrovský úspěch, a jeho pokračování by tak dávalo určitě smysl. Šance, že by obě kapely po roce opět zopakovaly v podstatě totožné turné, je však velmi malá. Korn navíc brzy chtějí nahrávat novou desku.

ŠANCE DLE MAGGOTS-LAIR: 10 %Children of Bodom

Children of Bodom už v minulosti taktéž Slipknot doplňovali v roli předskokanů, dokonce to bylo na cestách po Evropě. Finská kapela před pár dny vydala své nové album a koncertně jej určitě bude chtít co možná nejvíce podpořit - obrovské haly a tisícovky přihlížejících na turné s maskovanou devítkou by k tomuto účelu mohly skvěle posloužit. Kapela zatím nepotvrdila své koncertní plány pro první kvartál příštího roku.

ŠANCE DLE MAGGOTS-LAIR: 40 %Trivium

Matt Heafy a jeho boys jsou ve světě Slipknot jako doma. Obě kapely už společně absolvovaly velké množství koncertů (třeba v Ostravě před šesti lety, viďte), vyměňují si komplimenty jako na běžícím pásu a hlavně sdílejí společného vydavatele, tedy Roadrunner Records. Právě label a jeho snaha mohutně promovat novou desku Trivium zde může sehrát rozhodující roli. Ani Trivium zatím nepotvrdili žádné koncertní plány pro začátek příštího roku. Fakt, že letos své koncertování končí na mexickém Knotfestu, však může leccos naznačit.

ŠANCE DLE MAGGOTS-LAIR: 80 %Motionless In White

Motionless In White letos zakusili pozici předskokana Slipknot vůbec poprvé a hned z toho bylo veleúspěšné Summer's Last Stand Tour. Přenést tento koncept na starý kontinent jistě dává smysl, a jelikož Lamb of God z pochopitelných důvodů Českou republiku nenavštíví minimálně dalších 200 let a Bullet For My Valentine jsou koncem ledna v Austrálii, zbývají právě benjamínci Motionless In White.

ŠANCE DLE MAGGOTS-LAIR: 60%Mastodon

Chystali jste se letos na Brutal Assault a měli chuť roztřískat hlavou klávesnici, když svou účast odřekli? Nejste sami. Tohle by byla každopádně náplast jako víno! Mastodon nemají pro leden a únor příštího roku žádné koncertní závazky a něco mi říká, že deska "Once More 'Round the Sun" by ještě jedno live kolečko napříč Evropou klidně snesla. Mastodon se Slipknot vystupují během jejich aktuálního minuturné v Jižní Americe.

ŠANCE DLE MAGGOTS-LAIR: 50%Ghost

Turné dvou nejžhavějších maskovaných kapel současnosti a pomyslné předání žezla do budoucna? Okej, okej, hlavně klid! Slipknot samozřejmě své žezlo nikomu předávat nebudou, neb jsou jedineční a nedotknutelní, společné turné s Ghost je nicméně pouhou otázkou času. Přijde už začátkem příštího roku? Jelikož Ghost kočují Evropou v těchto dnech, na tak rychlé opáčko to zatím moc nevypadá, cesty mrtvého papeže jsou však krajně nevyzpytatelné!

ŠANCE DLE MAGGOTS-LAIR: 30%Lokální support

Pokud bych měl hovořit z vlastních zkušeností, téhle variantě bych se nejraději vyhnul minimálně patnáctikilometrovým obloukem a zavřel se před ní do atomového krytu, ale... ale možné je úplně všechno. Nechápejte mě špatně, nesnažím se tady vozit po tuzemské metalové scéně a třeba takové Cocotte Minute bych si jako předskokana klidně nechal líbit, většinou ale kombinace velké zahraniční hvězdy s lokálním supportem dopadá naprosto tristním způsobem. Slipknot naštěstí podobné praktiky provozují jen velmi sporadicky.

ŠANCE DLE MAGGOTS-LAIR: 10%Někdo jiný

Pár mých tipů tady máte, teď se ukažte vy! Pište do diskuze, kdo by podle vás připadal v úvahu. Zkuste přitom brát v potaz, jestli daná kapela v lednu koncertuje a zdali existuje reálná šance, že by opravdu mohla předskakovat Slipknot (ne, Black Sabbath fakt ne!).

ŠANCE DLE MAGGOTS-LAIR: 80%Miniaplikace
Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.
assassin | 2015-10-07 22:10 |
 #10 
assassin3
A co Babymetal, to by šlo ne? lol
pevecko | 2015-10-07 18:47 |
 #9 
pevecko1
osobně si nemyslím, že bude předskakovat něco s extra známým jménem...
jo Butcher Babies bylo bylo super lol
Xatnep | 2015-10-06 21:00 |
 #8 
Xatnep1
Butcher Babies lol
assassin | 2015-10-06 19:57 |
 #7 
assassin3
Já chci Ghost a potom Children of Bodom. V Ostravě byli také dva předskokani, tak proč ne.... evil
michal22 | 2015-10-06 17:44 |
 #6 
michal223
Katy Perry?
vyderifogilni.smrlic | 2015-10-06 15:15 |
 #5 
vyderifogilni.smrlic3
tak to jsou dobrý zmrdi... já je neposlouchám, takže mi to je teda jedno, ale vysrat se na fanoušky za jejich/security/organizátorů chyby? fuck off
randy | 2015-10-06 11:14 | Lamb of God
 #4 
randy1
Lamb of God určitě už nikdy nepřijedou
https://www.reddit.com/r/IAmA/comments/3d9qv8/i_am_randy_blythe_lead_singer_of_lamb_of_god_and/ct33qxg
vyderifogilni.smrlic | 2015-10-05 23:02 |
 #3 
vyderifogilni.smrlic3
co takle to slibovaný turné s Mushroomhead, hm? lol
kuxa | 2015-10-05 22:09 |
 #2 
kuxa2
King 810 by nebyli špatní blush
Jinak by se mi líbili ještě Children of Bodom (i když na ně jedu v říjnu) nebo Korn. smile
Nejlepší by asi byli Lamb of God, ale nevím... na druhou stranu mi to přijde dětinský. Českejm soudům je úplně jedno, jestli tady budou nebo ne, tak mi přijde dost patetický takhle diskriminovat fanoušky za něco, co by se stalo všude (snad jen kromě USA).
hanz | 2015-10-05 21:58 |
 #1 
hanz1
Machine Head by se mi taky líbili.. když navíc v prosinci končej vlastní tour po S. Americe, tak by sem mohli skočit ještě na pár štěků.
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]