Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2016-01-30 13:31 Corey(8)
Corey Taylor si těsně před koncertem Slipknot ve Švédsku udělal čas pro server RockSverige.se, aby krátce popovídal o možnosti sólového alba, své vysněné hudební spolupráci i rychle expandující produkci s názvem Knotfest.

O sólové desce:

"No, nejsem si tím úplně jistý. Na sólovou desku se mě lidi ptají už strašně dlouho. Ale víte, je to docela příjemný problém. Na druhou stranu jsem ale ve dvou fantastických kapelách, takže proč bych vůbec...? Pokud nechci být ten největší chamtivec, nemá teď smysl přidávat cokoliv dalšího. Plně mě uspokojuje muzika, kterou můžu tvořit v mých kapelách. Mám v sobě sólové album? Ano. Ale v nejbližších letech k tomu nejspíš nedojde."

O vysněné hudební spolupráci:

"Napadá mě spousta lidí. Třeba takový Trent Reznor [NINE INCH NAILS] - strašně rád bych něco nahrál s Trentem. A zrovna včera jsem přemýšlel o tom, že pořád nevyšla spolupráce s Eminemem. Rád bych si s ním vyměnil naše věci a využil jeho způsobu skládání, flow a celkově přístupu, který prezentuje. Tohle mě fakt láká. Stane se to někdy? Nejspíš ne. Ale je to můj sen. Nikdy jsem si nemyslel, že bych mohl dělat na muzice s Davem Grohlem [NIRVANA, FOO FIGHTERS], takže nikdy nevíte."

O plánech pro zbytek roku:

"Jsme teď na měsíc v Evropě, pak nás čeká pár měsíců pauza, pak pojedeme opět Státy. Možná letos stihneme i Evropu, ale tím si fakt nejsem jistý. Zbytek roku ale v podstatě chceme věnovat Knotfestu - opět jej o něco rozšířit a etablovat v zemích, kde se už v minulosti konal, takže USA, Japonsko, pravděpodobně dojde znovu i na Mexiko. A pak se jej samozřejmě snažíme dostat i do nových destinací a zemí, kde ale chceme respektovat tamní festivalovou scénu, takže jsme opatrní. Pokud to vyjde, během měsíce bychom chtěli oznámit více informací."

Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]