Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2016-08-05 15:49 Corey(8)
Pokud vám není 12, nežijete v betonové kobce a vyznáte se v politice víc než běžný redaktor TV Hovna, nejspíš víte, že celoročním tématem číslo jedna v USA je listopadová volba nového šéfa planety (zalez, Vladimíre). Ať už vyhraje Hillary Clintonová nebo Donald Trump, jedno je už nyní takřka jisté - hodně lidí to pořádně nasere. A pokud jde o Coreyho Taylora, ten je nasranej už teď:

"Většina lidí z kapel, s nimiž se bavím, je samozřejmě na té progresivnější stránce. Přikláníme se spíš k liberálnímu proudu, protože je otevřenější. Ale mám i známé z jiných kapel, kteří podporují Trumpa, takže s nimi akorát na tohle téma nediskutuju.

Myslím, že styly jako heavy metal a hard rock byly vždy baštou svobody pro všechny vyvrhele, kterým se předhazovalo, že žijí mimo "běžnou" společnost. Takže se tam sešly děti všech etnicit, ale i děti, které vyrůstaly v chudobě, jako jsem byl třeba já. Metal za mě dokázal promluvit, protože mi trvalo velmi dlouho, než jsem si vůbec uvědomil, že mám nějaký vlastní hlas.

Trumpovo poselství je tak anti-Slipknot, až je to k pláči, protože zatímco my jsme se lidi vždy snažili stmelovat, on usiluje o jejich maximální rozdělení. Snaží se, aby lidi uvěřili, že mezi muslimy a terorismem je rovnítko, a tak získá celou jednu skupinu voličů pod svůj vliv. Jeho přístup k muslimům a hispáncům a absolutní ignorace hnutí Black Lives Matter dokazuje, že rozhodně není připravený lidi spojovat. Chce je roztrhat, aby je mohl ovládat."

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.
suomifil | 2016-08-08 15:47 |
 #1 
suomifil1
Tak celkově pro obyčejného Evropana jsou Americké volby jenom to, který šašek bude mít přístup k Jadernému arzenálu a za zády s velkými Ilumináty.
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]