Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2016-08-08 15:55 Corey(8)
Nuže, některé příběhy a bulvární nadpisy se píší samy. Pekelník Glen Benton z death metalových Deicide nikdy nešel pro ostré slovo nebo kontroverzní skutek daleko, a když k tomu připočteme fakt, že mu teď na stará kolena nejspíš definitivně jeblo, vyjde vám z toho následující povídání, kterým se prezentoval v jednom z aktuálních rozhovorů:

"Slipknot vždycky říkali 'Jo, určitě vás vezmeme na turné. Určitě vás vezmeme na turné, kámo!'. Jo, vykuřte mi. To vám na to řeknu. Corey Taylor a zbytek těch buzíků mi může akorát vykouřit. 'Vezmeme s sebou Deicide na turné a blablabla', lezli nám tehdy do prdele. A já si říkám: Víte co?! Nakonec jste pro nás nic neudělali. Jednou jste o nás něco řekli na vašem koncertu. Super, díky. Ale co takhle společné turné? Co nám takhle zkusit maličko píchnout? Tyhle kapely většinou říkají 'Díky nim jsme začali jako mladí s metalem'. Tak víte co? Zkuste nám tu laskavost třeba vrátit! Stává se to často. Pak najednou začnou říkat něco jako 'Takovou konkurenci nepotřebujeme'. No, aspoň jim to dochází.

Tyhle velké kapely to mají dobře promyšlené a dokáží se vás hezky zbavit, protože vám za společné turné většinou nabídnou zkurvenou almužnu, takže vlastně ani není možnost, jak to udělat. Pak jste na tour, a protože nemáte prachy, musíte rušit koncerty, takže vypadáte jako parta debilů. 'Nabídli jsme vám turné. Můžete si nechat prachy z prodeje triček'. Jo, jasně. Musíme si vydělat aspoň tolik, abychom si mohli zaplatit dopravu. Nebo máme jezdit zkurvenou MHD?

Jinak ale oceňuju, že nás takové kapely citují jako své vzory. Je to fakt super."

Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]