Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2016-02-10 17:39 Corey(8)
Jak už určitě víte, Slipknot si po ukončení koncertních manévrů k aktuální desce opět vezmou menší voraz, aby mohli krapánek dobít baterky a užívat si někde na Karibiku plody své mnohaleté dřiny. Výjimkou bude samozřejmě Corey Taylor, který žádnou přestávku zjevně nepotřebuje a ani tentokrát nepoleví. Protože Corey Taylor nepoleví nikdy.

Více o svých plánech Corey prozradil v rozhovoru pro list The Guardian:

"Hodlám se teď koncentrovat na obě své kapely. Se Slipknot plánujeme koncertovat do konce listopadu a mezi koncerty hodlám připravovat dema pro nové album Stone Sour. Možná přijde i nová knížka a plánuju i pár sólových koncertů - takže klasicky nabitý program.

Zatím mám pro knihu název America 51, což je samozřejmě odkaz na Area 51. Vlastně to bude o tom, jak neuvěřitelně zkurvená tahle země je. Budu se snažit komentovat politiku i sociální situaci. No, nejspíš to nasere hodně lidí v Americe, ale všichni ostatní to budou milovat.

To mě přivádí k aktuálním volbám, což je zkurvenej bordel. Srovnal bych to snad jenom s tím, když se stal Arnold Schwarzenegger guvernérem Kalifornie. Z faktu, že je Trump pořád legitimním kandidátem, si chci sežrat vlastní boty. Všichni mají potřebu nás rozdělovat a nikdo nechce spojovat, a právě proto podporuju Bernieho Sanderse. Nikdy nepodpořím nikoho, kdo užívá rasismus jako prostředek, jak se dostat k hlasům."

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]