Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2016-05-15 20:16 Corey(8)
Zase přišla ta část roku, kdy prosím červí národ český, slovenský, valašský i olašský, aby už více nelenil a poslal pár drobných na další provoz jeho (snad) oblíbeného Slipknot webu, který je mezi námi - i díky těmto občasným sbírkám - už krásných 12 sezón.

Maggots-Lair je nezisková organizace, jejíž provoz dlouhodobě zajišťuje pouze dobrovolnická činnost, jakou je nezřízená zahálka, ilegální obchod s krabicovými víny či urputná žebrota před prodejnami Tesco.

Pokud jsou vám tyto aktivity sympatické, anebo si prostě jenom rádi občas zajdete pro aktuální info ze světa maskované devítky, zkuste o malé dotaci alespoň uvažovat. Kdo zadotuje, bude prohlášen svatým (minimálně v očích tuzemských fanoušků kapely). Kdo nezadotuje, tomu přijdu osobně poplivat rohožku u dveří. A potom uteču. Okay!

Ale teď vážně: Nenechte Maggots-Lair padnout! Předem díky všem!


>> INFORMACE O DOTACÍCH + SEZNAM DÁRCŮ <<2016-05-14 17:46 Corey(8)
Pro jedny je Sharon Osbourne silnou ženou, která dokázala svého muže podržet i v dobách, kdy se utápěl v životním marasmu a nechal svou kariéru válcovat hektolitry chlastu. Pro druhé zase bezpáteřní obchodnicí, schopnou jít pro dobrej kšeft přes mrtvoly. Jedno se jí ale musí nechat: Vždy věděla, jak dělat byznys. A proto samozřejmě nemohla ignorovat příležitost k historickému spojení dvou obrovských festivalových značek. Sharon řekla na adresu Ozzfest Meets Knotfest toto:


"Před dvaceti lety nám došlo, že neexistuje putovní festival, který by podporoval náš hudební žánr. Přišli jsme tedy s Ozzfestem a celých dvacet let to bylo něco úžasného. Během těch let jsme navíc měli mnohokrát štěstí a mohli jsme u nás na pódiu hostit neskutečné Slipknot. Pak si ale Slipknot vytvořili svůj vlastní Knotfest a všem nám nakopali zadky. Vzali svůj festival napříč planetou, dostalo se jim nevídaných ovací a získali pro Knotfest renomé jednoho z nejlepších festivalů na světě. Tak jsme si tedy řekli: 'Proč to nespojit dohromady?'. Chceme uspořádat ten největší, nejhlasitější a nejšpinavější festival v Kalifornii. Máme obrovskou radost."


2016-05-13 17:14 Corey(8)
Asi už o tom víte, vždyť tahle informace dneska boří internety. Pokud ale náhodou nejste v obraze, Corey Taylor s Ozzy Osbournem včera na své speciální tiskové konferenci oznámili historické spojení festivalů Knotfest a Ozzfest, k němuž dojde pod názvem Ozzfest Meets Knotfest ve dnech 24. a 25. záři v kalifornském San Bernardinu, které se maskované devítce v uplynulých letech osvědčilo jako ideální základna pro jejich festivalovou extravaganzu. Kompletní soupisku vystupujících najdete zde:

Sestava Ozzfestu, 24. září:

Main Stage

BLACK SABBATH
DISTURBED
MEGADETH
OPETH
BLACK LABEL SOCIETY
RIVAL SONS

Lemmy Stage

CHILDREN OF BODOM
HATEBREED
DEVILDRIVER
GOATWHORE
HUNTRESS
DEAD CROSS

Nuclear Blast Stage

MUNICIPAL WASTE
KATAKLYSM
NAILS
THE SHRINE
STILL REBEL

Sestava Knotfestu, 25. září:

Main Stage

SLIPKNOT
SLAYER
AMON AMARTH
ANTHRAX
TRIVIUM

Lemmy Stage

SABATON
SUICIDE SILENCE
OVERKILL
EMMURE
BUTCHER BABIES
MAN WITH A MISSION

Nuclear Blast Stage

WHITECHAPEL
COMBICHRIST
DEATH ANGEL
SIM
ONI

Včerejší tiskovka probleskla taky celou řadou mainstreamových médií, k čemuž bohužel nedošlo v důsledku toho, že by si jejich redaktoři vytáhli hlavu z prdele a začali poslouchat kvalitní muziku, nýbrž na základě opětovného shledání Sharon Osbourne s jejím záletným manžílkem. Jo, peníze holt zacelí každou ránu - neposlušný penis nevyjímaje.

Videa z tiskovky najdete níže, stejně jako plakát události. Pro více informací pak nezapomeňte pravidelně čekovat webovky OzzfestMeetsKnotfest.com.

.: Levé myšítko na plakát pro zvětšení :.
2016-05-11 20:47 Corey(8)
Otázka, kterou během svého sólového vystoupení v Londýně položil přihlížejícím Corey Taylor, docela přesně reflektuje stanovisko, jež frontman Slipknot ohledně kontroverzního spojení Axl/DC zastává. Corey řekl v průběhu Q&A s fanoušky následující:

"Je několik způsobů, jak se na celou tu věc dívat. Jsou AC/DC fanoušci, kteří ty poslední koncerty chtějí vidět, a pak jsou samozřejmě lidi, kterým je proti srsti, jak AC/DC zacházeli s Brianem, což mimochodem úplně chápu. Jenže nikdo z nás nevidí do zákulisí toho všeho. Nikdo neví, co přesně se stalo. Nevíme vůbec nic. Reunion Guns N Roses mě v tomhle naučil dost věcí. Nejdřív jsem k tomu přistupoval rezervovaně, ale když jsem si promluvil s jednotlivými členy, začal jsem to celé chápat a došlo mi, že je to něco, za co se můžu postavit.

Nevím, co se děje v zákulisí. Rozhodně ale dokážu pochopit, že Angus ty koncerty prostě chce odehrát. Všichni totiž musíte pochopit jednu věc: On koncertuje od svých sedmnácti let. Už zkurvených 50 let nám každý večer dává všechno, co v sobě má. Kdo jsme, abychom soudili, jestli už mají AC/DC končit? Mám kurva pravdu?

Bude to pořád stejné? Ne! Nic už nebude stejné. Jenže stejné už to nebylo od chvíle, kdy musel odejít Phil. Takže to prostě být stejné nemůže. Chápete mě?

Pro mě osobně je zdaleka nejsmutnější fakt, že už u toho nemůže být Malcolm. Je mi líto, že tam není Brian, ale skutečnost, že se těch posledních osmi koncertů nezúčastní Malcolm, mi trhá srdce, protože on by tam kurva měl být. Ten chlap napsal všechny songy, co kdy nahráli. Dokážu tedy pochopit oba tábory, ale jelikož nevidím do zákulisí, nebudu tady vynášet žádné soudy."

2016-05-09 21:49 Corey(8)
Pokud občas hodíte okem na Twitter Coreyho Taylora, určitě jste postřehli, že své followery v poslední době intenzivně láká na "neskutečnou" novou desku Stone Sour, která "patří mezi to nejlepší, na čem kdy pracoval". Reportérka Toni Gonzales z Loudwire se jej proto v souvislosti s novým počinem Stone Sour optala na plánovaný termín jeho dokončení:


"Aktuálně nikam nespěcháme, protože zbytek letoška stejně patří hlavně koncertům Slipknot. Super ale je, že si každým pár měsíců sedneme a píšeme společně novou muziku, takže máme už asi 15 hodně silných songů, přičemž plánujeme udělat ještě aspoň dalších 10. Pokud jde o časovou přímku, do studia bychom se rádi dostali v lednu nebo únoru příštího roku, pak to chceme během pár měsíců nahrát a vyjít by to mohlo snad v létě.

Je to úžasné. Věci, které teď píšeme, v sobě mají vlivy metalu, hard rocku i punku - je to prostě kombinace všeho, co milujeme. Všechny tyhle ingredience pak proženeme naším Stone Sour filtrem a zní to fakt neskutečně."


2016-05-05 20:08 Corey(8)
Joey Jordison dnes odpoledne po dvou a půl letech konečně prolomil své autorské mlčení a světu představil novou kapelu VIMIC, která by pro jednoho z nejslavnějších bubeníků světa měla představovat nový hudební začátek. Kromě Jordisona, jenž usedne pochopitelně za bicí soupravu, tvoří kapelu také Kalen Chase (zpěv), Kris Norris (kytara), Jed Simon (kytara), Kyle Konkiel (baskytara) a Matt Tarach (klávesy)..: Nová Joeyho kapela VIMIC :.


Jména hudebníků vám mohou být povědomá. Hned tři z nich - jmenovitě Norris, Simon a Konkiel - totiž s Jordisonem působili už v jeho předchozím projektu Scar The Martyr, s nímž Joey vydal, ještě v dobách svého působení u Slipknot, jednu řadovku. Jordison přiznává, že ačkoliv bere VIMIC jako restart své kariéry, v podstatě jde o mírně upravené a přejmenované Scar The Martyr:

"Po mém odchodu ze Slipknot jsem si musel utřídit myšlenky a jasně si ujasnit, co chci vlastně se svou kariérou dále dělat. Prostě mi došlo, že musím začít s čistým štítem. Nechtěl jsem pracovat se starým materiálem. Chtěl jsem jít dál, utrhnout se ze řetězu, začít znova. Takže jsem přejmenoval kapelu a sehnal si nového zpěváka s klávesákem. Jinak tam jsou tři členové, kteří už byli ve Scar The Martyr."

Joey se pro SiriusXM rozpovídal také o samotném nahrávacím procesu:

"Prostě jsme šli do studia, žádný stres. Zalezli jsme do sklepa a všechno do sebe začalo rychle zapadat. Připravili jsme si dema asi čtyřicítky skladeb. Když jsme z toho vyselektovali lepší dvacítku, poslali jsme to všechno vydavatelství a začali s nimi řešit jednotlivé detaily, vyměňovat si nápady a prostě to celé dávat dohromady, jak to většinou bývá. Pak se k nám už přidal i Kato Khandwala (producent debutové desky pozn. korej) a šli jsme do toho. Super bylo, že na nás label vůbec netlačil. Jednoduše jsme si řekli 'Pojďme teď společně do studia, budeme jamovat jako kapela, vykašleme se na všechny formulky a postavíme to pěkně od základů.'"


.: Jordison a Chase v dobách jejich společného koncertování s Korn :.


Kapela dnes zároveň oznámila, že její první album ponese název "Open Your Omen" a vyjde již klasicky u labelu Roadrunner Records někdy v druhé polovině tohoto roku. Přesné datum vydání Joey zatím nicméně do detailu specifikovat nechce: "Motáme se teď okolo několika termínů vydání. Chceme mít všechno rozplánováno a natočit i videoklipy, jinak je samotná produkce desky už v podstatě hotová. Chceme si vytvořit perfektní časový harmonogram. Je to tak trochu strategie a maličko puzzle, ale vždy to funguje a my už jsme na to skoro přišli."

VIMIC plánuje pro svůj debut "Open Your Omen" také koncertní podporu. I v tomto případě chce být ale Joey dokonale připraven: "Můžete začít koncertovat jenom proto, abyste už koncertovali, ale já si chci počkat a vše promyslet. Chceme dělat správné věci v tu správnou dobu. Na turné vyrazíme již brzy. Všechno to zatím vypadá pozitivně," uzavírá Joey.

První singl "Simple Skeletons" streamujte zde! Pro aktuální info si pak VIMIC nezapomeňte přidat na Facebooku.
2016-05-05 18:03 Corey(8)
Facebook tady, popisek ve výrobě...

UPDATE: První singl Simple Skeletons streamujte zde!.: Levé myšítko na fotku pro zvětšení :.


2016-05-04 20:45 Corey(8)
Hollywoode, třes se! Corey Taylor buduje krůček po krůčku svou hereckou kariéru a velmi pečlivě vybírá napříč ambiciózními filmovými projekty, které by jej měly již brzy etablovat mezi největšími hvězdami stříbrného plátna!


Tak, to bychom měli zpravodajství z alternativní reality a teď se pojďme věnovat o krapánek méně nablýskané skutečnosti: Corey Taylor totiž poctí svým talentem brakovou sérii Sharkanado, konkrétně naskočí jako nová postava do jeho čtvrtého dílu s podtitulem "The 4th Awakens", kde ztvární roličku sekuriťáka v žraločím hotelu a na pomoc dostane vyžilé notoriky Davida Hasselhoffa s Tarou Reid. Inu, zní to jako hit!

Kromě toho Corey v rozhovoru s Loudwire potvrdil, že si zahrál i v Clownově režijním debutu Officer Downe, který se začne promítat v létě.

<< < | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | > >>
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]