Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2016-05-05 20:08 Corey(8)
Joey Jordison dnes odpoledne po dvou a půl letech konečně prolomil své autorské mlčení a světu představil novou kapelu VIMIC, která by pro jednoho z nejslavnějších bubeníků světa měla představovat nový hudební začátek. Kromě Jordisona, jenž usedne pochopitelně za bicí soupravu, tvoří kapelu také Kalen Chase (zpěv), Kris Norris (kytara), Jed Simon (kytara), Kyle Konkiel (baskytara) a Matt Tarach (klávesy)..: Nová Joeyho kapela VIMIC :.


Jména hudebníků vám mohou být povědomá. Hned tři z nich - jmenovitě Norris, Simon a Konkiel - totiž s Jordisonem působili už v jeho předchozím projektu Scar The Martyr, s nímž Joey vydal, ještě v dobách svého působení u Slipknot, jednu řadovku. Jordison přiznává, že ačkoliv bere VIMIC jako restart své kariéry, v podstatě jde o mírně upravené a přejmenované Scar The Martyr:

"Po mém odchodu ze Slipknot jsem si musel utřídit myšlenky a jasně si ujasnit, co chci vlastně se svou kariérou dále dělat. Prostě mi došlo, že musím začít s čistým štítem. Nechtěl jsem pracovat se starým materiálem. Chtěl jsem jít dál, utrhnout se ze řetězu, začít znova. Takže jsem přejmenoval kapelu a sehnal si nového zpěváka s klávesákem. Jinak tam jsou tři členové, kteří už byli ve Scar The Martyr."

Joey se pro SiriusXM rozpovídal také o samotném nahrávacím procesu:

"Prostě jsme šli do studia, žádný stres. Zalezli jsme do sklepa a všechno do sebe začalo rychle zapadat. Připravili jsme si dema asi čtyřicítky skladeb. Když jsme z toho vyselektovali lepší dvacítku, poslali jsme to všechno vydavatelství a začali s nimi řešit jednotlivé detaily, vyměňovat si nápady a prostě to celé dávat dohromady, jak to většinou bývá. Pak se k nám už přidal i Kato Khandwala (producent debutové desky pozn. korej) a šli jsme do toho. Super bylo, že na nás label vůbec netlačil. Jednoduše jsme si řekli 'Pojďme teď společně do studia, budeme jamovat jako kapela, vykašleme se na všechny formulky a postavíme to pěkně od základů.'"


.: Jordison a Chase v dobách jejich společného koncertování s Korn :.


Kapela dnes zároveň oznámila, že její první album ponese název "Open Your Omen" a vyjde již klasicky u labelu Roadrunner Records někdy v druhé polovině tohoto roku. Přesné datum vydání Joey zatím nicméně do detailu specifikovat nechce: "Motáme se teď okolo několika termínů vydání. Chceme mít všechno rozplánováno a natočit i videoklipy, jinak je samotná produkce desky už v podstatě hotová. Chceme si vytvořit perfektní časový harmonogram. Je to tak trochu strategie a maličko puzzle, ale vždy to funguje a my už jsme na to skoro přišli."

VIMIC plánuje pro svůj debut "Open Your Omen" také koncertní podporu. I v tomto případě chce být ale Joey dokonale připraven: "Můžete začít koncertovat jenom proto, abyste už koncertovali, ale já si chci počkat a vše promyslet. Chceme dělat správné věci v tu správnou dobu. Na turné vyrazíme již brzy. Všechno to zatím vypadá pozitivně," uzavírá Joey.

První singl "Simple Skeletons" streamujte zde! Pro aktuální info si pak VIMIC nezapomeňte přidat na Facebooku.
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]