Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2016-06-05 19:28 Corey(8)
Corey Taylor se v rozhovoru pro magazín Metal Hammer rozpovídal o šesti nejtemnějších momentech své dosavadní kariéry. Celou věc najdete tady. Níže pak Corey krátce komentuje šílenství, jež provázelo tour cyklus k desce Iowa:


"Když jsme šli dělat Iowu, neměli jsme tušení, do čeho vlastně jdeme. Chtěli jsme prostě udělat tu nejhnusnější, nejtemnější, nejnasranější a nejsmutnější desku všech dob. A to se nám taky kurva povedlo. Mysleli jsme, že nahrát tu desku bude obtížné, ale nebylo to nic proti samotným koncertům. Málem jsme umřeli. Byly to doby, kdy eskalovaly problémy s drogami a pitím. Chlastal jsem fakt moc. Bylo to špatné, z působení ve Slipknot šel strach, protože jsme měli všechno na háku a ne v dobrém smyslu. Bylo nám u prdele, jestli nás lidi milují nebo nenávidí. Byli jsme unavení a nenáviděli se navzájem. Nikdo neměl radost a každý z toho obviňoval ty ostatní. Z některých se stávali trochu egomaniaci a to nikdy není fajn. Myslel jsem, že je konec. Myslel jsem, že je Iowa naše poslední album. Vlastně jsme se o tom kdysi i bavili. Chtěli jsme nahrát jenom jedno album a pak všechny poslat do prdele, protože by to bylo naprosto unikátní."


Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]