Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-04-08 21:02 Corey(8)
43
Letí to. Je to strašlivé klišé, ale opravdu nevím, jak jinak vhodně okomentovat fakt, že nás za měsíc čeká uzavření první pětiletky bez všemi milovaného baskytaristy Slipknot. A že je to dnes přesně 43 let, co Paul Dedrick Gray v Kalifornii poprvé spatřil světlo světa. Paul Slipknot miloval, byl bez nadsázky jejich lepidlem a svým pozitivním přístupem držel kapelu pohromadě i v dobách, kdy stála na pokraji sebedestrukce. Není podle mě náhodou, že pětiletka po jeho smrti přinesla hned dvě fatální změny, z nichž jedna nenávratně vydědila Joeyho Jordisona a druhá přinesla naprostou záhubu defacto celým Stone Sour (alespoň v očích fanoušků devítky).

Co tím chci říct? Snad bych jenom rád demonstroval, jak moc jsou výroky jednotlivých členů Slipknot na adresu Paula Graye pravdivé. V kapele můžete mít šoumeny, rozené hvězdy a profi zvlhčovače dámského textilu. Pokud vám ale chybí opravdový motor, ten tichý hrdina vzadu, který je ve zkušebně vždy jako první a odchází z ní jako poslední, postihne vás rychlý konec.

Naštěstí to zatím není příklad Slipknot, kterým se během posledního roku daří náramně, vydali fenomenální desku a ničí pódia napříč zeměkoulí. Jenže... všechno je najednou strašně pomíjivé a - ať si to chceme přiznat, nebo ne - kapela je nyní zranitelnější než kdykoliv předtím. A pokud nám posledních pár let něco jasně ukázalo, je to bohužel skutečnost, že stačí jeden den či špatná zpráva a z nadšení okolo velkých úspěchů naší srdcové kapely jsou jenom mračna nejasností a bezradné otázky.

Za dob Paula, milé děti, za dob Paula tady pro nás byla jenom jistota a radost.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.
nana | 2015-04-09 10:31 |
 #2 
nana1
ach aký by bol svet s Paulom <3. Ako to je s tou pesničkou by zaujimalo aj mna, som na nu velmi zvedavá...
SHmaggot | 2015-04-09 01:08 |
 #1 
SHmaggot1
Moc pěkně napsaný.. Ten článek vážně vystihuje hodně. Čest jeho památce. Btw. Nemáte někdo zprávy o slibované skladbě která se nedostala na album. Mám za to že se spekulovalo o jejím vydání na Paulovi narozeniny. Pokud je už něco v éteru tak se omlouvam ale nějak teď nestíhám sledovat dění.
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]