Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-04-29 20:13 Corey(8)
Když se vaše kniha jmenuje "You're Making Me Hate You: A Cantankerous Look At The Common Misconception That Humans Have Any Common Sense Left", v podstatě se můžete vykašlat na veškerou propagaci, jelikož: a) půlka lidí si myslí, že vám jeblo, b) druhá půlka lidí si knihu koupí už jenom kvůli potrhlému názvu.

Corey Taylor je ale pracant a samorost, takže se názory okolí neřídí a v létě vyrazí na sólové turné, kde bude hrát, zpívat, předčítat, diskutovat a vůbec dělat všechno pro to, aby si fanoušci jeho třetí autorskou práci náležitě vychutnali.

"You're Making Me Hate You - The Tour":

Autogramiády:

6. července - Ridgewood, NJ - Book Ends 6:00 p.m.
8. července - New York, NY - Bryant Park 1:30 p.m.
9. července - Huntington, NY - Book Revue 7:00 p.m.
12. července - Edina, MN - Barnes & Noble 1:00 p.m.
18. července - Los Angeles, CA - Book Soup 12 p.m.

Sólové koncerty, předčítání, diskusní panely:

7. července - New York, NY - Gramercy Theatre
8. července - Ashbury Park, NJ - The Stone Pony
10. července - Detroit, MI - St. Andrew's Hall
11. července - Chicago, IL - Bottom Lounge
12. července - St. Paul, MN - Turf Club
14. července - Rock Island, IL - Rock Island Brewing Company
15. července - Lawrence, KS - Granada Theater
16. července - Denver, CO - Summit Music Hall
19. července - Los Angeles, CA - House of Blues

2015-04-29 17:24 Corey(8)
Sledujete-li pozorně zdejší novinkový loboto-servis, určitě už víte, že americký MC Tech N9ne na svém aktuálním albu "Special Effects" přivítal mezi hostujícími zpěváky také Coreyho Taylora, který s rapperem napsal a nazpíval agresivní song "Wither". Konečnou podobu snahy obou vládců mikrofonu můžete nyní streamovat níže (a dojde i na poctivé řinčení pivného sudu!). Pokud vás ukázka zaujala, zbývá už jenom dodat, že celá deska vychází 4. května.

Své první dojmy určitě nezapomeňte zvěstovat v diskuzi!

2015-04-28 16:19 Corey(8)
"'Killpop' se utápí ve své melancholii, je hořkosladkým svědectvím smutné lásky a bolí způsobem, jenž dokáže roztrhat srdce na milion kousíčků. 'Killpop' je důkazem, v jak fenomenální nositele emocí Slipknot vyrostli," napsal před pár měsíci nejmenovaný intelektuál - byl jsem to já - o třetím singlu desky ".5: The Gray Chapter". Zatímco tehdy jsme mohli pouze spekulovat, kdo je skutečným adresátem teskného vyznání, dnes nám vše objasní sám autor:

"Víte, je docela vtipné, že během posledních několika týdnů jsem slyšel spoustu interpretací, ale žádná z nich nemá vlastně nic společného s opravdovým smyslem toho textu. Je ale super, když se lidi snaží zjisti, o čem že to vlastně zpíváte. Budu upřímný: Ta píseň odráží můj vztah k muzice. Muzika je v písni "ona". A nejenom muzika, ale hudební průmysl jako celek. Takto postupně vzniká vztah lásky/nenávisti.

Ne nadarmo se říká 'Dej pozor, co si přeješ' a 'Dávej si pozor na věci, které miluješ, protože se můžou obrátit proti tobě'. Když děláte věci, které milujete, ale narazíte na ohavnou stránku byznysu, pokaždé vás to nasere. 'Killpop' je tedy o tom, jak moc pořád miluju hudbu, ale zároveň nenávidím byznys, čísla, kravaťáky a všechny, kteří se vám snaží diktovat, co můžete a nemůžete dělat. Často je to frustrující, ale nedá se nic dělat. Naštěstí jsme tuhle ambivalenci dokázali přetavit v úžasný kus muziky."

"Killpop" čeká z pozice nového singlu stále na svůj videoklip. Corey o jeho natáčení zatím nic bližšího neprozradil.

2015-04-26 22:07 Corey(8)
Nedá mi to, přátelé. Ať je jeho osud jakýkoliv, ať si prochází čímkoliv, Joey Jordison pro mě bude navždy součástí kultury Slipknot a je docela s podivem, jak velké množství lidí během posledního roku zapomnělo, kolik pozitivního k nám za těch 15 let, co Joey hrával v kapele, skrze jeho paličky doputovalo. Ať už tedy patříte k zarytým podporovatelům týmu Weinberg, nostalgickým zaříkávačům časů minulých, nebo vám je situace okolo bubenického postu ve Slipknot naprosto ukradená, pogratulovat Joeymu k jubilejním 40. narozeninám by měla být pro každého správného fanouška enigmy povinnost. A tak tedy říkám...


... všechno nejlepší, pane Jordisone!
2015-04-26 18:40 Corey(8)
Věděli jste, že Youtube má svůj vlastní ekvivalent platinové desky, jímž oceňuje každý účet s milionem odběratelů? Ne? Tak teď to víte. Slipknot sice milionovou metu překročili už před několika měsíci, fotka samotné plakety se nicméně dostala na internet až nyní. Nebudeme si nalhávat, že jde o nějaký historický milník - v době, kdy má na Youtube stovky tisíc odběratelů každé děcko, které si hlavu pomaže hovnem nebo se nestydí jinak ponížit svou lidskou důstojnost, rozdává server podobná ocenění jako na běžícím páse. Na poměry metalových kapel je však 1.3 milionu odběratelů, jimiž oficiální kanál Slipknot nyní disponuje, naprosto fantastické číslo. Gratuláž!

2015-04-26 13:40 Corey(8)
Jelikož mám dnes celkem masivní problémy s připojením k internetu, není čas na přílišné detaily a kudrlinky. Vše, co potřebujete vědět o prvním koncertu Slipknot po necelých dvou měsících, ukrývá následující dvojice videí:

1. XIX
2. Sarcastrophe
3. Eyeless
4. AOV (live premiéra)
5. Psychosocial
6. The Devil in I
7. Vermilion
8. The Negative One
9. The Heretic Anthem
10. Before I Forget
11. The Blister Exists
12. Dead Memories
13. Duality
14. Spit It Out
15. Custer
16. (sic)
17. People = Shit
18. Surfacing2015-04-25 16:39 Corey(8)
Čekání je u konce. Slipknot po takřka dvou měsících zahodí bačkory a vydají se zpátky na koncertní šňůru, aby dnes převálcovali festival Fort Rock na Floridě. Jim Root se v rámci příprav na koncert rozpovídal o výhodách, které s sebou nese vystupování v maskách a overalech:

"Bez masky na obličeji jsem mnohem více rezervovaný. S jejím nasazením ale letí všechny zábrany ven z okna. Najednou je ze mě druhý Keith Richards. Výhodou našich kombinéz je to, že obzvlášť v létě jsou mnohem pohodlnější než rifle a tričko. Samotnou masku si pak už ani neuvědomuju, máme je odlité podle obličeje, takže sedí dokonale. Vlastně je naše koncertní výbava velice příjemná. Nebo jsem si spíš už zvykl. A jestli naše masky někdy sundáme? Jednou už to udělali KISS, navíc si myslím, že k podobným věcem se uchylujete ve chvíli, kdy jde vaše kariéra do hajzlu."
2015-04-23 17:32 Corey(8)
Dvakrát zažil v knižním světě velký úspěch a nyní to zkusí do třetice. To, že nová kniha Coreyho Taylora ponese název "You're Making Me Hate You", víme už delší dobu. Nyní nakladatelství Da Capo Press zveřejnilo také klasicky pošukaný podtitul "A Cantankerous Look at the Common Misconception That Humans Have Any Common Sense Left". Coreyho třetí kniha vyjde koncem června na území Velké Británie a o pár týdnů později ve zbytku světa. Následuje oficiální synopse:


Navazujíc na tradici legendárního George Carlina, autor knižních bestsellerů a frontman dvou světoznámých kapel Corey Taylor na stránkách nové knihy probírá rozmary moderního života, které ho dokáží pořádně nasrat.

Ať už je to drzé chování lidí v restauracích a nákupních centrech, příkoří cestování letadlem, do očí bijící módní výstřelky, nesmyslně nebezpeční řidiči nebo - a to ze všeho nejvíc - příšerný stav moderní muziky, Taylorův humor pokrývá celé spektrum společenského úpadku dneška a nešetří absolutně nikoho - včetně sebe samého.

'You're Making Me Hate You' je očišťující kritikou podivného světa, v němž se nacházíme.


<< < | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | > >>
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]