Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-04-28 16:19 Corey(8)
"'Killpop' se utápí ve své melancholii, je hořkosladkým svědectvím smutné lásky a bolí způsobem, jenž dokáže roztrhat srdce na milion kousíčků. 'Killpop' je důkazem, v jak fenomenální nositele emocí Slipknot vyrostli," napsal před pár měsíci nejmenovaný intelektuál - byl jsem to já - o třetím singlu desky ".5: The Gray Chapter". Zatímco tehdy jsme mohli pouze spekulovat, kdo je skutečným adresátem teskného vyznání, dnes nám vše objasní sám autor:

"Víte, je docela vtipné, že během posledních několika týdnů jsem slyšel spoustu interpretací, ale žádná z nich nemá vlastně nic společného s opravdovým smyslem toho textu. Je ale super, když se lidi snaží zjisti, o čem že to vlastně zpíváte. Budu upřímný: Ta píseň odráží můj vztah k muzice. Muzika je v písni "ona". A nejenom muzika, ale hudební průmysl jako celek. Takto postupně vzniká vztah lásky/nenávisti.

Ne nadarmo se říká 'Dej pozor, co si přeješ' a 'Dávej si pozor na věci, které miluješ, protože se můžou obrátit proti tobě'. Když děláte věci, které milujete, ale narazíte na ohavnou stránku byznysu, pokaždé vás to nasere. 'Killpop' je tedy o tom, jak moc pořád miluju hudbu, ale zároveň nenávidím byznys, čísla, kravaťáky a všechny, kteří se vám snaží diktovat, co můžete a nemůžete dělat. Často je to frustrující, ale nedá se nic dělat. Naštěstí jsme tuhle ambivalenci dokázali přetavit v úžasný kus muziky."

"Killpop" čeká z pozice nového singlu stále na svůj videoklip. Corey o jeho natáčení zatím nic bližšího neprozradil.

Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]