Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-05-04 22:15 Corey(8)
Trvalo to dlouho, ale dočkali jsme se. Slipknot ve čtvrtek konečně natočí druhý oficiální videoklip na podporu desky ".5: The Gray Chapter"! Stane se tak v Nashvillu a kapela v souvislosti s filmováním vybídla k účasti všechny fanynky. Slipknot nezveřejnili žádné další detaily, ani neuvedli, která skladba se nového videoklipu dočká, dle dříve zveřejněných informací a účasti dívčího ansámblu lze ale očekávat, že půjde o video k singlu "Killpop".

2015-05-04 19:20 Corey(8)
Rád bych vám jako obvykle pověděl něco krajně oduševnělého, jenomže i intelektuálové občas pustí hokej a... a prostě na zbytečné kecy okolo nemám čas. Jim Root je přesvědčen, že za jeho vyhazovem ze Stone Sour nejsou žádné vyšší síly, ale prostá touha nahrát novou desku Slipknot:

"Když vás něco tak strašlivě zaskočí, začnete přemýšlet, co je k tomu rozhodnutí vedlo a proč se takto zachovali. Chtěl jsem prostě dělat novou desku Slipknot, potom by klidně vše mohlo pokračovat způsobem, jakým to fungovalo v minulosti.

Ale stalo se. Dá se říct, že mi to dalo pořádnou facku a uvědomil jsem si, že si nikdy nemůžete být ničím jistí. Vždy musíte být 100% soustředění, protože nevíte, co se stane. Donutilo mě to makat ještě tvrději a pracovat na svých schopnostech. Je to prostě jako dostat kopačky."

2015-05-03 21:29 Corey(8)
Joey Jordison dost možná chystá to nejlepší metalové album, jaké kdy spatřila tato a všechny přilehlé galaxie. Jenom si na něj budeme muset asi dalších pár let počkat. Fotky z nahrávacího studia zveřejňuje Jordison snad od chvíle, kdy uschly poslední slzy fanoušků Slipknot, přesto stále nevíme, jak se řadová dvojka Scar The Martyr bude jmenovat, kdo si na ní zazpívá, kdy vyjde, ani jak vůbec celá věc zní. Světlo do tohoto mysteriózního světa nevnesl ani následující dopis, který Joey zveřejnil skrze Twitter ku příležitosti svých nedávných 40. narozenin. Píše se v něm následující:


"Čau všichni, chtěl jsem jenom poděkovat každému, kdo si našel chvilku a popřál mi k narozeninám! V poslední době mám obrovskou spoustu práce a nemůžu se dočkat, až všichni uslyšíte její výsledky! Díky za vaši lásku a podporu."


Taky se už nemůžeme dočkat, Joey. A za tu zdravici mockrát díky!

2015-05-03 18:34 Corey(8)
Corey Taylor a Jim Root už v několika rozhovorech po vydání ".5: The Gray Chapter" deklarovali, že tentokrát určitě neplánují trápit posluchače šestiletým albovým půstem a pokusí se nahnat enigmu do nahrávacího studia mnohem rychleji. Nečekejte ale se zatajených dechem, dle aktuálních slov Coreyho Taylora totiž bude celý proces potřebovat svůj čas:

"Rozhodně musíme aktuální desce dopřát její svobodu. Když to přeženu, jedním z důvodů, proč jsme tady už tak dlouho, je fakt, že našim fanouškům vždy umožníme, aby nás už začali postrádat. (smích) Nesnažíme se dělat všechno najednou. Díváme se na to jako na lekci z dlouhověkosti, nikoliv ze stručnosti. Jasně, musíte kout železo, dokud je žhavé, zároveň se ale musíte vyvarovat tomu, aby se vás lidi přejedli. Poslední věc, kterou jako muzikant chcete, je to, abyste vypadali jako jeden z těch kreténů na TMZ, co vyvolává reakce ve stylu 'Uff, toho debila už nemůžu ani vidět'. Vždy chceme, aby se lidi na náš comeback maximálně těšili a doslovat explodovali nadšením, když nás konečně vidí živě. Tam je duše celé věci. Peníze jsou pomíjivé, sláva je pomíjivá, ale ta cesta, kde si vzájemně předáváme 100% naší energie, ta je nekonečná."

2015-05-02 16:42 Corey(8)
Čím větší pódium, tím lepší kapela? Ok, tahle úměra v hudebním světě asi úplně neplatí, Slipknot jsou ale důkazem, že se jistý smysl pro megalomanství a kvalitní muzika mohou skvěle doplňovat. Kapela má v současnosti zřejmě největší stage produkci ve své historii, která je natolik rozměrná, až se musí pro potřeby letních festivalů zmenšovat. Více už Corey Taylor:

"Docela legrační je, že jsme teď museli zmenšit naše pódium, protože hrajeme častěji pod širým nebem. Řekli byste si, že ty festivalové produkce musejí být přece obrovské, ale opak je pravdou, takže jsme museli trochu ubrat. Oznámili nám, že pro nás jednoduše není dost místa. A my na to: 'Vždyť se vejdeme do hokejových arén a u vás je to problém? Co to má sakra být?' (smích) Dostat tak obrovskou kapelu k lidem může být někdy fakt legrace. Naštěstí je náš stage set nadimenzovaný tak, aby se dal co možná nejjednodušeji upravit."

"Zmáčknutí" Slipknot na festivalu Welcome to Rockville
2015-05-01 16:55 Corey(8)
Těšíte se na Coreyho třetí knihu a chcete své nadšení rozsévat, kudy chodíte? Pak si na oficiálních stránkách TheCoreyTaylor.com vyberte jeden z exkluzivních dárkových setů, které obsahují například trička, mikiny, kšiltovky, ale i špunty do uší nebo baseballové pálky s motivy knihy. Samotné balíčky se pohybují v cenové relaci od osmi stovek až po čtyři tisíce korun a hlavně - jsou rozesílány celosvětově!

2015-04-30 21:03 Corey(8)
Slipknot svému novému materiálu věří. Věří mu dokonce natolik, že jím neváhají ládovat svůj setlist v množství, o němž si předchozí dvě desky mohly nechat v době svého vydání jenom zdát. Včera na Floridě se počet odehraných skladeb z Point Five, počítáme-li intro "XIX", dostal už na číslo sedm, přičemž svůj celosvětový debut zaznamenal nový singl "Killpop" (video v - zatím - hrozivé kvalitě streamujte níže). Takto vypadal kompletní seznam odehraných skladeb:

1. XIX
2. Sarcastrophe
3. The Heretic Anthem
4. Psychosocial
5. The Devil in I
6. Disasterpiece
7. AOV
8. Gently (tour debut)
9. Killpop (live premiere)
10. Before I Forget
11. Duality
12. Sulfur
13. The Negative One
14. Spit It Out
15. Custer
16. (sic)
17. People = Shit
18. Surfacing


2015-04-29 20:13 Corey(8)
Když se vaše kniha jmenuje "You're Making Me Hate You: A Cantankerous Look At The Common Misconception That Humans Have Any Common Sense Left", v podstatě se můžete vykašlat na veškerou propagaci, jelikož: a) půlka lidí si myslí, že vám jeblo, b) druhá půlka lidí si knihu koupí už jenom kvůli potrhlému názvu.

Corey Taylor je ale pracant a samorost, takže se názory okolí neřídí a v létě vyrazí na sólové turné, kde bude hrát, zpívat, předčítat, diskutovat a vůbec dělat všechno pro to, aby si fanoušci jeho třetí autorskou práci náležitě vychutnali.

"You're Making Me Hate You - The Tour":

Autogramiády:

6. července - Ridgewood, NJ - Book Ends 6:00 p.m.
8. července - New York, NY - Bryant Park 1:30 p.m.
9. července - Huntington, NY - Book Revue 7:00 p.m.
12. července - Edina, MN - Barnes & Noble 1:00 p.m.
18. července - Los Angeles, CA - Book Soup 12 p.m.

Sólové koncerty, předčítání, diskusní panely:

7. července - New York, NY - Gramercy Theatre
8. července - Ashbury Park, NJ - The Stone Pony
10. července - Detroit, MI - St. Andrew's Hall
11. července - Chicago, IL - Bottom Lounge
12. července - St. Paul, MN - Turf Club
14. července - Rock Island, IL - Rock Island Brewing Company
15. července - Lawrence, KS - Granada Theater
16. července - Denver, CO - Summit Music Hall
19. července - Los Angeles, CA - House of Blues

<< < | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | > >>
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]