Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-05-03 18:34 Corey(8)
Corey Taylor a Jim Root už v několika rozhovorech po vydání ".5: The Gray Chapter" deklarovali, že tentokrát určitě neplánují trápit posluchače šestiletým albovým půstem a pokusí se nahnat enigmu do nahrávacího studia mnohem rychleji. Nečekejte ale se zatajených dechem, dle aktuálních slov Coreyho Taylora totiž bude celý proces potřebovat svůj čas:

"Rozhodně musíme aktuální desce dopřát její svobodu. Když to přeženu, jedním z důvodů, proč jsme tady už tak dlouho, je fakt, že našim fanouškům vždy umožníme, aby nás už začali postrádat. (smích) Nesnažíme se dělat všechno najednou. Díváme se na to jako na lekci z dlouhověkosti, nikoliv ze stručnosti. Jasně, musíte kout železo, dokud je žhavé, zároveň se ale musíte vyvarovat tomu, aby se vás lidi přejedli. Poslední věc, kterou jako muzikant chcete, je to, abyste vypadali jako jeden z těch kreténů na TMZ, co vyvolává reakce ve stylu 'Uff, toho debila už nemůžu ani vidět'. Vždy chceme, aby se lidi na náš comeback maximálně těšili a doslovat explodovali nadšením, když nás konečně vidí živě. Tam je duše celé věci. Peníze jsou pomíjivé, sláva je pomíjivá, ale ta cesta, kde si vzájemně předáváme 100% naší energie, ta je nekonečná."

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]