Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 Kč



Maggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!



Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-12-10 00:17 Corey(8)
Když už jednou nahráli vzpomínkové album, uzpůsobí tomu i výběr singlů. Zhruba tak by se dala interpretovat volba nového singlu Slipknot, jež padla na sentimentální hard rockovou baladu "Goodbye". Skladba začne rotovat (nejen) v zámořských rádiích tuto zimu a dojde pochopitelně i na klip.

O zajímavý střípek ze zákulisí kapely se v souvislosti s "Goodbye" podělil Shawn Crahan, který přiznal, že když poprvé četl Coreyho text "A long time ago, we believed that we were united / So the last thing on earth I'm ready to do is say goodbye." ("Kdysi jsme věřili, že jsme jednotní / Poslední věc, kterou můžu udělat, je říct sbohem"), myslel si, že jde o Taylorovu rozlučku s kapelou. "To jenom dokazuje, jak moc na místě pracovaly emoce. Nikdy nevíte, kdy ten druhý ze zoufalství rezignuje a řekne 'Končím'."

2015-12-08 19:58 Corey(8)
Cože? Už zase? Narozeniny frontmana Slipknot nám konstantně připomínají, že čas je fakt docela svině a jeho zub nešetří ani takového bombardýra, jakým je Corey Taylor. Na druhou stranu: Kdyby kdokoliv z nás vypadal ve dvaačtyřiceti jako tady mistr Taylor, nejspíš by ho nenapadlo si stěžovat. Coreymu tedy k jeho dnešním narozeninám přeju vše nejlepší, děkuju mu za letitou inspiraci a doufám, že v tomhle trendu hodlá pokračovat minimálně dalších 150 tisíc let.


Všechno nejlepší, pane Taylore!
2015-12-07 20:39 Corey(8)
Ale to víte, že tahle anketa by daleko víc zasluhovala přívlastek nejoblíbenější. Vyhlašující magazín Rhythm si nicméně trvá na nejlepším, a jelikož nejsem žádnej kazišuk, budu toto rozhodnutí ctít a respektovat. Jay Weinberg je tedy nejlepším metalovým bubeníkem světa, o čemž rozhodlo 102.000 čtenářů zmiňovaného časáku. Kompletní výsledky najdete tady:

13. Dan Foord (Sikth)
12. Zyon Cavalera (Soulfly)
11. Matt Nicholls (Bring Me The Horizon)
10. Lars Ulrich (Metallica)
9. Brann Dailor (Mastodon)
8. Nicko McBrain (NIcko McBrain)
7. Dave McClain (Machine Head)
6. Paul Bostaph (Slayer)
5. Ray Luzier (Korn)
4. Jeremy Spencer (Five Finger Death Punch)
3. George Kollias (Nile)
2. Chris Adler (Lamb Of God)
1. Jay Weinberg (Slipknot)

2015-12-07 17:00 Corey(8)
Mají-li filmové Oscary svého Leonarda DiCapria, ceny Grammy nacházejí ultimátního smolaře v maskované devítce z Iowy. Ano, Slipknot sice na prvenství, na rozdíl od Lea, už jednou dosáhli, jenže k tomu taky potřebovali celkem osm nominací, přičemž letos vyfasovali už devátou! A tam veškerá paralela asi končí - zatímco věhlas filmových sošek totiž zůstává prakticky neměnný, reputace hudebních cen v posledních letech nemilosrdně chřadne.

Ale dost chmurných myšlenek, tady jsou kompletní nominace v kategorii metal:

Band: AUGUST BURNS RED
Song: "Identity"
Track from: "Found In Far Away Places"
Label: Fearless Records

Band: GHOST
Song: "Cirice"
Track from: "Meliora"
Label: Loma Vista Recordings

Band: LAMB OF GOD
Song: "512"
Track from: "VII: Sturm Und Drang"
Label: Epic Records

Band: SEVENDUST
Song: "Thank You"
Track from: "Kill The Flaw"
Label: 7Bros Records

Band: SLIPKNOT
Song: "Custer"
Track from: ".5: The Gray Chapter"
Label: Roadrunner Records



UPDATE: Jelikož jsem tak trochu idiot a zdrojem mi byly pouze zprávy metalových serverů, které kompletně ignorovaly rockové kategorie, nevšiml jsem si, že Slipknot obdrželi taky nominaci na nejlepší rockovou desku, a to vůbec poprvé v historii! První odstavec tedy zasluhuje menší korekturu - Slipknot vyhráli Grammy 1x, přičemž letos vyfasovali už DEVÁTOU a DESÁTOU nominaci.

Tady je rocková konkurence:

Chaos And The Calm
James Bay
Label: Republic

Kintsugi
Death Cab For Cutie
Label: Atlantic

Mister Asylum
Highly Suspect
Label: 300 Entertainment

Drones
Muse
Label: Warner Bros. Records

.5: The Gray Chapter
Slipknot
Label: Roadrunner Records


2015-12-07 09:43 Corey(8)
Ok, ok... možná už jsem to s tou snahou vymáčknout z nadpisu maximum malinko přehnal. Když ale Jim Root v následujícím minirozhovoru využívá skutečnosti, že slovo "fan" v angličtině podléhá víceru značně rozličných významů, nejde se neusmát.

A taky je čas na malý teleshopping: Komu se líbí Jamesova mikina, přesně stejný kousek najde tady. Nemáte zač!

2015-12-06 20:38 Corey(8)
Stone Sour upadli po nuceném odchodu velebeného Jamese Roota v hořkou nemilost fanoušků a moc na tomto stavu nezměnila ani letošní kolekce cover verzí z Burbanku (pokud si vůbec pamatujete, že se tak jmenují), která je mnohými příznivci kapel okolo Coreyho Taylora považována za projev nedostatku invence a pouhé ztvrzení neschopnosti hard rockového kvintetu psát vlastní materiál bez svého bývalého kytaristy.

Josh Rand však toto tvrzení rázně odmítá a odhaluje pravý důvod, proč se Stone Sour rozhodli nahrávat takové množství předělávek:

"Lidi by měli pochopit, že tyhle covery děláme hlavně sami pro sebe. Chceme, aby fanoušci poznali kapely, které ovlivnily nás. Vlastně jim dáváme prostor, jak se podívat do daleké minulosti kapely. Pravda je totiž taková, že Corey má teď svoje závazky vůči Slipknot. My máme nový materiál, není tady ale žádný časový plán, protože bychom v tuhle chvíli a za této situace nemohli dostatečně promovat vydání nové desky."

2015-12-05 15:01 Corey(8)
Slipknot dnes v Mexiku odpálí další část své metalové extravaganzy s názvem Knotfest. A že jsou Slipknot v zemi fazolí a narkotik docela brutální hvězdy, poznáte třeba podle toho, jak vypadala jejich čtvrteční tiskovka, kam se sjela snad polovina tamních novinářů, kteří kapelu ihned zasypali všetečnými dotazy. Většina nicméně neuměla anglicky, a tak je níže přiložená tiskovka, spíš než čímkoliv jiným, vcelku zdlouhavým překladatelským cvičením.

Slipknot v průběhu tiskovky každopádně potvrdili, že mexický Knotfest bude natáčen pro potřeby nového DVD (na místě byly pořizovány také rozhovory s fanoušky atp.), které vyjde buďto jako samostatný disk, anebo se v budoucnu stane součástí dosud nespecifikovaného filmového projektu kapely. Žádný livestream se proto neplánuje.

Tiskovku sledujte zde:




We're excited to see you tomorrow, KNOTFEST MÉXICO. Are you ready?!

Zveřejnil(a) Slipknot dne 4. prosinec 2015
2015-11-30 20:27 Corey(8)
Jay Weinberg mluvit umí. Kromě jeho rodiny a přátel to musel vědět každý, kdo se kdy rozhodl zadat jeho jméno do vyhledávače na Youtube. Dosud tedy žádné překvapení. Když k tomu ale přidáme skutečnost, že mluví s maskou na tváři, a poprvé tedy ofiko a na plné koule coby člen Slipknot, měla by už většina zpozornět. Ano, Jay Weinberg se rozpovídal o své dosavadní kariéře pro výrobce činelů Zildjian:


"O tom, že bych se stal muzikantem, jsem začal přemýšlet ve chvíli, kdy jsem poprvé viděl Slipknot - to mi bylo 10 let. Nevím ani, jak to popsat, prostě jsem si ale ihned říkal 'Tohle musím jednou dělat a nějak se tam dostanu'. Byla to metoda pokus/omyl - vzal jsem kytaru a zjistil, že mě to nebere, pak baskytara, která mi taky moc neříkala, až přišlo na bicí, kde to okamžitě klaplo."




Jay Weinberg / Max Weinberg / Jim Root / 2001
<< < | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | > >>
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]