Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-10-23 17:26 Corey(8)
To víte, už několik týdnů nás Slipknot bombardují jednou pozitivní zprávou za druhou, ba i ty věčně přítomné zdravotní komplikace (až na menší bolístky Sida), zdá se, na čas ustoupily, a tak musel aspoň přijít jakýsi bezmozek, který Jimovi včera šlohnul jednu z jeho kytar. K incidentu došlo přímo během vystoupení Slipknot v Portlandu, kde se neznámý pachatel dostal do zkušebny v hale Memorial Coliseum a odcizil tam nástroj v hodnotě několika desítek tisíc korun. "Zkurvení zloději. Neznám nic horšího," odsekl lakonicky na svém Instagramu Jim.

Výřečnější byla jeho dlouholetá partnerka Cristina Scabbia (Lacuna Coil), která napsala: "Sledujte prosím své okolí a internet a pomozte nám dopadnout pachatele nebo alespoň najít Jimovu kytaru. Pokud jste velkým fanouškem, chápu, že možná chcete něco, co vlastnil váš idol, ale tohle není správná cesta, jelikož připravuje jinou osobu o něco, co pro ni může mít obrovskou citovou hodnotu. Pokud člověk, který kytaru vzal, čte tuto zprávu, může mi napsat. Všichni děláme chyby, ale přiznat se k nim nám může skutečně pomoct. Z nuly hrdinou! Mysli na to a ukaž, že jsi chlap."

Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]