Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-12-23 20:33 Corey(8)
V USA se aktuálně řeší jenom dvě věci: Star Wars a prezidentské volby v příštím roce. To první budí převážně nadšení a doslova extatické výstřiky, to druhé... už méně. Corey Taylor v rozhovoru s magazínem Rolling Stone přiznal, že kandidaturu a rostoucí oblibu Donalda Trumpa dokonce považuje za jednu z nejhorších událostí v tomto roce:

"Myslím, že mluvím za většinu, když řeknu, že mi vadí Trumpova kandidatura na prezidenta. Pamatuju si, když to zkoušel David Duke (bývalý člen Ku-klux-klanu pozn. korej), přičemž lidi se mu totálně vysmáli. Byl to vtip. Říkali mu: 'Jak si vůbec můžeš myslet, že máš nějakou šanci?'. A teď tu máme Trumpa, kterého lidi berou vážně jenom proto, že je to zasranej populista. Jenom tohle a pak taky fakt, že je dokonce úspěšný u konzervativního křídla Ameriky, mě skutečně děsí. Republikáni se ho musejí zbavit, jinak budou k smíchu celému světu."

Zároveň prozradil, kdo dostane během samotné volby jeho podporu:

"Bernie Sanders mě zajímá. Všechno okolo Hillary vypadá jako jednoduchej kalkul a plán. Neznám ji osobně, ale působí jako prefabrikát. Bernie Sanders je prostě svůj a to je kurevsky osvěžující. Pokud dojde k debatě mezi Sandersem a Trumpem, Bernie ho rozcupuje. Doslova rozcupuje. Tahle země se pomalu rozpadá a my nepotřebujeme někoho, kdo to bude podporovat."

Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]