Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-12-23 15:07 Corey(8)
Ukaž mi svůj Twitter a já ti řeknu, jakým jsi člověkem. Tak takhle to na světě naštěstí nefunguje. Vaše zájmy o vás ale prozradí mnohém více, než si možná sami myslíte, a nejinak je tomu i u Coreyho Taylora, jehož Twitter ukrývá spoustu zajímavých položek ke zkoumání. Tak si je pojďme maličko přiblížit!


Wrestling

Corey je masivním fanouškem wrestlingu a na Twitteru sleduje desítky účtů největších hvězd tohoto byznysu, jako jsou Stone Cold Steve Austin, The Rock, Daniel Bryan, Mike Foley, Sting nebo Paige. Na Twitteru se zrodila také Coreyho nedávná rozmíška s NXT wrestlerem Baronem Corbinem, jež vyústila až v tuhle fackovačku.


Rap

Corey se nikdy netajil svou láskou k průkopníkům zámořského hip-hopu a první deska Slipknot je toho důkazem. Mezi rappery, které Corey na Twitteru sleduje, jsou lidi jako Busta Rhymes, Eminem nebo Ice-T. S Eminemem by Corey v budoucnu rád nahrál společný song.

Melissa Joan Hart

Když se řekne Melissa Joan Hart, nejspíš se vám nic nevybaví. Pokud jste ale někdy viděli TV seriál Sabrina - mladá čarodějnice, určitě už víte, odkud vítr vane. Proč tuhle kdysi slavnou herečku sleduje Corey, Dave Mustaine z Megadeth nebo Lajon Witherspoon ze Sevendust, nevím. Metalisti asi rádi čarodějky.

Nietzsche

Pokud nejste naprostí burani, asi víte, že Friedrich Nietzsche byl ten věčně nerudný německý pán, kterého malinko dezinterpretoval Adolf Hitler. Jeden z největších filozofů všech dob je stěžejní inspirací Coreyho tvorby (nejen) ve Slipknot - ať už jde o koncept odmítnutí Boha či koncentrovaný nihilismus, jež jasně prosvítá - zejména na starších deskách - jinak těžko uchopitelnými metaforami.

P.S.: Nietzsche už Twitter bohužel nestihl, a tak Corey sleduje alespoň stránku s jeho citáty.


Corey Taylor

Corey Taylor sleduje všechny své jmenovce. Pokud se tedy jmenujete Corey Taylor (čááu, já jsem Corey Taylor z Ostravy, moje máma se jmenuje Božena Taylor a otec Chrudoš Taylor), rychle upalujte na Twitter, protože si vás tam zpěvák Slipknot s velkou pravděpodobností odchytí. Corey takhle například začal stalkovat americkou rádiovou moderátorku Corey Taylor, s níž letos dělal i pár rozhovorů.

Monty Python

Bylo by minimálně zvláštní, kdyby neměl samozvaný Brit v těle Američana rád legendární Monty Pythony. Komediální skeče téhle skupinky patří mezi zlaté dědictví západní popkultury a Corey na Twitteru sleduje jak oficiální účet Monty Python, tak samotné aktéry Johna Cleese a Erica Idleho.

Pink

Když na to přijde, Corey Taylor si s radostí ujíždí i na popu, ačkoliv nedávno prohlásil, že jej moderní popová muzika uráží. Zjevně to ale neplatí pro všechny, jelikož Corey na Twitteru sleduje například zpěvačku Pink nebo zpěváka Eda Sheerana. Pink je rebelka a Sheeran mečí jako koza. To je tak všechno.


The Walking Dead

Oficiální profil seriálu, stránky hlavní hvězdy Normana Reeduse i všemožné fanstránky s tunou zákulisního infa - Corey je na Twitteru obklopen kompletním vesmírem superoblíbeného seriálu The Walking Dead (Živí mrtví). Jelikož je Corey největším konzumentem čehokoliv s hororovou tématikou minimálně v naší galaxii, není to asi úplně s podivem.

Fanoušci Slipknot a Stone Sour

Corey na Twitteru sleduje půl druhého tisíce lidí a zdaleka ne všichni patří do okruhu celebrit. Naopak, Corey dohlíží na aktivitu stovek "obyčejných" fanoušků obou jeho kapel. Pokud byl pro vás tedy až do této chvíle svět Twitteru neprobádaným místem, zkuste svůj postoj přehodnotit. Už jenom kvůli šanci navázat kontakt se svým idolem to za to stojí!
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]