Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


Stone Sour Discography - Audio Secrecy


Audio Secrecy


Název: Audio Secrecy
Datum vydání: 7. září 2010 (USA), 6. září 2010 (UK)
Vydavatelství: Roadrunner Records
Produkce: Nick Raskulinecz
Mix: Randy Staub
Mastering: Ted Jensen
Artwork, fotografie, design: P. R. Brown
Místo nahrávání: Blackbird Studios - Nashville, Tennessee
Stopáž alba: 52:04 Min, 62:36 Min (digipacková edice)
Prodej: zde
Ocenění: N/A
Startovní pozice: 6# USA, 6# Austrálie, 5# Rakousko, 23# Finsko, 29# Francie, 3# Německo, 19# Irsko, 16# Nizozemsko, 12# Nový Zéland, 10# Švédsko, 7# Švýcarsko, 6# Velká Británie

Track List:
1. Audio Secrecy
2. Mission Statement
3. Digital (Did You Tell)
4. Say You'll Haunt Me
5. Dying
6. Let's Be Honest
7. Unfinished
8. Hesitate
9. Nylon 6/6
10. Miracles
11. Pieces
12. The Bitter End
13. Imperfect
14. Threadbare

Bonusové písně:

15. Hate Not Gone
16. Anna
17. Home Again
18. Saturday Morning [iTunes Pre-Order Only]

* Klasická edice - 14 písní

* Speciální edice - obsahuje 3 bonusové písně ("Hate Not Gone", "Anna", "Home Again"), dokument z nahrávání "Audio Secrecy" o stopáži 45 minut a 3 videa z letošního vystoupení Stone Sour na britském Download Festivalu ("Mission Statement", "Made Of Scars", "Hell & Consequences")

* Limitovaná 2LP edice - obsahuje 2 LP ve skládacím obalu, podepsaný kamenotisk, který najdete pouze u této edice a taktéž 3 bonusové písně. Jako bonus je v této edici náhodně rozeseto 30 zlatých vstupenek, jejichž majitelé dostanou možnost potkat se s kapelou.


Věděli jste, že:

>> Během nahrávání desky postihly Nashville rozsáhlé záplavy, během kterých zemřelo několik desítek lidí? Samotné přípravy alba tato přírodní katastrofa ale nijak neovlivnila.

>> Album měl původně produkovat Rob Cavallo (Green Day, Avril Lavigne, Shinedown)? Nakonec však padla volba na osvědčeného Nicka Raskulinecze.

>> Kapela nahrála celkem 19 skladeb a hned 18 z nich uslyšíte na samotném albu?

>> Alba se během prvního týdne na trhu prodalo jenom v USA přes 46,000 kusů a do dnešního dne tato cifra narostla na číslo 110,000?

>> "Audio Secrecy" je jediným albem Stone Sour, které na sobě nenese známou cenzorskou nálepku "Parental Advisory"?


Názory kapely:

Corey Taylor se pro britský deník Shazam rozpovídal na adresu alba následovně - "Tentokrát nám bylo všechno jedno, řekli jsme si, že uděláme vše, co jsme kdy chtěli udělat. Dali jsme tedy dohromady ty nejlepší písně a pořádně na nich zapracovali. Když to tak poslouchám, dosáhli jsme soudržného a strukturovaného zvuku, který zní navíc velmi živě. Zní to jako naše chvíle a je to velmi vzrušující."

"'Audio Secrecy' je dvakrát lepší než předchozí dvě Stone Sour desky dohromady."

"Jsem ohromen a v extázi," řekl Taylor. "Je kolem toho opravdový hukot a lidem se to očividně líbí. Nejenom, že je tohle album lepší než předchozí dvě Stone Sour nahrávky dohromady, ale zároveň jde o nejkompaktnější a nejrůznorodější počin v mé kariéře. Hudba na něm vychází z mého nitra a 'Mission Statement' je perfektní ukázkou kvalit té desky. Je to skvělá hymna. Je poměrně tvrdá, ale zároveň nesmírně melodická."

A znovu Taylor, tentokrát se v rozhovoru pro MTV nevyhnul menšímu srovnání s poslední deskou Slipknot - "Je to prostě super, kámo. Všechny písně jsou chytlavé - dokonce i ty velmi tvrdé - každý song je napumpován melodií. Stále to má ten stejný přístup, ale je to tam. Je to nejlepší věc, kterou jsem udělal za hodně dlouhou dobu. Jasně, "All Hope Is Gone" bylo skvělé album a pracoval jsem na něm skutečně tvrdě, ale tentokrát.. když uvážím to množství materiálu - nahráli jsme 18 písní - a vím, že každá píseň má svou vlastní identitu a je navíc zatraceně dobrá, mám z toho obrovskou radost."

"Je to metalové, rockové, pomalé, jemné, tvrdé, rychlé, hořké, krásné a hlavně - je to skutečné!"

Na podobnou notu hrál svými postřehy také bubeník Roy Mayorga, jenž v jednom z rozhovorů vyzdvihl množství tvůrčího potenciálu v kapele - "V kapele je teď hned pětice skladatelů, včetně mne samotného. Během posledních několika let jsme všichni individuálně pracovali na materiálu, pak jsme se sešli, navzájem se jednotlivé části naučili a vdechli jim něco ze svého umu. Přišli jsme s něčím velmi odlišným a všestranným. Podle mě jde o velmi komplexní nahrávku."


Nevešlo se:

Z nahrávacího procesu to na track list "Audio Secrecy" nedotáhla pouze jedna jediná skladba, kterou je píseň "The Pessimist". Ta má velmi speciální význam hlavně pro kytaristu Joshe Randa, jenž o ní prohlásil: "Je to nejtvrdší song, který jsme zatím nahráli. Kytarové sólo tam má hodně orientální nádech." Podle oficiální biografie Stone Sour má tato píseň velmi unikátní zvuk. Snad se jí tedy v budoucnu dočkáme, Josh naznačil, že by se mohla stát součástí iPhone Guitar Hero.

Song "The Pessimist" nakonec zakotvil na oficiálním soundtracku k filmu Transformers: Dark of the Moon.


Stone Sour ve studiu:

Stone Sour v průběhu příprav "Audio Secrecy" nezapomněli na své fanoušky a pravidelně do světa vypouštěli krátká videa z nahrávacího procesu. Kompletní cyklus, který dostal velmi prosté pojmenování "Inside the Studio", můžete sledovat zde:

Stone Sour Are Back

>> Stone Sour jsou zpět v plné síle a pomalu nás začínají uvádět do světa nové desky. Žádné ukázky nové hudby bohužel neuslyšíme.


Stone Sour Live From The Studio Part 1

>> Stone Sour rozebírají první dojmy z nahrávacího studia. Na konci videa lze slyšet Roye během nahrávání bicích partů.


Stone Sour Live From The Studio Part 2

>> Kapela hovoří o tom, co můžeme od nové desky vůbec očekávat. Žádné ukázky nové hudby bohužel neuslyšíme.


Stone Sour Live From The Studio Part 3

>> Corey Taylor nahrává vokály k písni "Digital (Did You Tell)". Zhruba v polovině videa můžeme slyšet krátký útržek (pravděpodobně) hotové verze písně.


Stone Sour Live From The Studio Part 4

>> Hlavní postavou tentokrát Roy Mayorga - můžeme jej slyšet nahrávat bicí party některých písní z desky.


Stone Sour Live From The Studio Part 5

>> Jim, Josh a Shawn odpovídají na dotazy fanoušků. Video neobsahuje žádné ukázky nové muziky.


Stone Sour Live From The Studio Part 6

>> Hlavní postavou tentokrát Shawn, který nám představí posádků pracantů, jež s kapelou spolupracuje na přípravách nového alba. V průběhu videa můžeme několikrát slyšet útržky zatím neznámé písně.


Stone Sour Live From The Studio Part 7

>> Corey a Roy odpovídají na dotazy fanoušků. Corey v průběhu videa hraje na klavír.Stone Sour Live From The Studio Part 8

>> V této epizodě slyšíme všechny členy nahrávat útržky jednotlivých písní z desky. James hraje sólo pilotního singlu "Say You'll Haunt Me". Několikrát ve videu zahlédneme také producenta Nicka Raskulinecze.


Stone Sour Live From The Studio Part 9

>> Hlavní postavou Josh, který představuje své nástroje, hraje sólo část ‘Mission Statement’ a útržky dalších dvou dosud neznámých písní.Album Art:

Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]