Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


Stone Sour - Members

Jméno: Corey Taylor
Pozice: Zpěvák
Ve skupině od roku: 1992

Založil skupinu v roce 1992 a opustil ji v roce 1997, kdy dal přednost SlipKnoT. Mnoho lidí žije stále v představě, že Corey začínal ve SlipKnoT, ale to není pravda. V roce 2000 však zjistil, že bez Stone Sour nemůže být, a tak začal s Joshem Randem připravovat materiál pod názvem Project X. Jeho zpěv je u Stone Sour o dost jiný než ve SlipKnoT a navíc Corey dodává, že ve Stone Sour má více prostoru na využití své fantazie - zatímco ve SlipKnoT má nastarosti "pouze" texty, zde se zapojuje i do samotného psaní písní. Navíc říká, že Stone Sour je více o lidské stránce věci. Píseň "Through Glass" je věnovaná jeho ženě za to, že za ním vždy stála a podporovala ho.

Jméno: James Root
Pozice: Kytarista
Ve skupině od roku: 1995

James hraje stejně jako Corey i ve SlipKnoT. Je to skvělý kytarista a ve Stone Sour má nastarosti držení rytmu a občas zahraje i nějaké sólo. V současné době je jeho přítelkyně Cristina Scabbia z italské skupiny Lacuna Coil, které Jim mimochodem děkuje za podporu i v bookletu k albu Come What(ever) May. Do Stone Sour vstoupil po odchodu ze skupiny Atomic Opera, v roce 1995. První demo s kapelou nahrál však až o rok později. V roce 1997, stejně jako Corey, skupinu opustil, ale o pět let později se zase vrátil. Zbytek je už dobře známá historie. Více informací o Jimovi najdete v sekci Členové!


Jméno: Roy Mayorga
Pozice: Bubeník
Ve skupině od roku: 2006

Roy se narodil 6. dubna roku 1970 v New Yorku a na bicí hraje od svých 4 let. Vystřídal už mnoho kapel, ale v žádné nevydržel příliš dlouho a žádná neměla velký úspěch. To se změnilo ve chvíli, kdy přišel do Soulfly, ale ani tam se nedokázal zabydlet. V roce 2005 se výrazně podílel na projektu Roadrunner United. Roy nenahrál album Stone Sour, bicí nahrál až na novém albu Come What(ever) May. Nejdříve pouze zaskakoval za Joela Ekmana (Joel měl vážně nemocného syna, který už bohužel zemřel), ale později jej nahradil. Všechny písně byly po příchodu Roye už napsány, tudíž je Roy pouze nahrál a některé si mírně upravil. Jeho manželka se jmenuje Cazzie.

Jméno: Josh Rand
Pozice: Kytarista
Ve skupině od roku: 2000

Josh je druhý kytarista Stone Sour a hraje zde většinu sól. V roce 2000 začal výrazněji spolupracovat s Coreym. Společně tehdy napsali několik písní pod názvem Project X, které potom ve dvou nahráli. Spolupráce byla tak úspěšná, že přibrali několik dalších členů a v roce 2002 nahráli debut. Ze všech členů je nejčastěji ve spojení s fanoušky - psával reporty z nahrávání alba Come What(ever) May. Jako jediný nemá žádné tetování. Při nahrávání desky Come What(ever) May údajně běhal Josh každý den 5 mil, aby si dostatečně pročistil hlavu. Josh má manželku Lauru a dcery, které se jmenují Zoe a Mia. Lidé ho popisují jako velmi příjemného chlapíka.

Jméno: Shawn Economaki
Pozice: Baskytarista
Ve skupině od roku: 1993

Baskytarista Stone Sour. Ze současné sestavy je služebně druhým nejstarším členem. V úplných začátcích kapely hrál na kytaru, nicméně brzy zjistil, co mu sedí nejvíc, a začal hrát na baskytaru. Když zrovna nehraje se Stone Sour, tak je Slipknot stage manažer. Dokonce se na malou chvíli objevil i v DVD Disasterpieces. Na levém rameni má vytetováno Tribal-S. Velmi tichý chlapík - rozdává i nejméně rozhovorů.
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]