Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-06-09 18:46 Corey(8)
Možná jste o nich zatím nikdy neslyšeli, rozhodně jsou ale jménem, které budete v následujících letech vídat s železnou pravidelností. Britská pětice Marmozets, kterou z kapitánského můstku vede zpěvačka Becca Macintyre, má řádně našlápnuto a její debut "The Weird and Wonderful Marmozets" vzbudil právem pozornost žánrových médií i mnoha fanoušků alternativního rocku. A že se Marmozets inspirují na správné adrese, o tom Becca přesvědčila čtenáře v aktuálním vydání magazínu Kerrang!:


"Corey Taylor je prostě ultimátní frontman. Se Slipknot může řvát a křičet a přitom mu celé publikum zobe z ruky. Ve Stone Sour je zase úplně odlišný a dokazuje, jak umí krásně melodicky zpívat. Poprvé jsem viděla Slipknot živě jako návštěvník Download Festivalu a bylo to něco neskutečného. Nikdy, nikdy jsem nezažila nic, co by se tomu podobalo."


Marmozets jsou mimochodem taktéž upsáni labelu Roadrunner Records a toto vydavatelství si dle vlastních slov vybrali proto, aby mohli blíže sledovat pracovní etiku Slipknot. Jo, tahle parta má našlápnuto!Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]