Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2016-07-18 18:47 Corey(8)
Je to sotva pár týdnů, kdy Corey Taylor vyděsil svou neplánovanou operací páteře značnou část fanouškovské obce Slipknot, a ačkoliv Coreyho stav nenabyl hrozivosti některých starších bolístek členů kapely (Mick s kudlou v zátylku by mohl povídat), symptomy vážnějších problémů si s sebou nosil dle aktuálního rozhovoru pro rádio 93X celé roky. Více o svých zdravotních patáliích už samotný Corey:

"Šel jsem prostě na dědkovskou preventivku. (smích) Je ti 40 a říkáš si 'Ok, mám všechny tyhle problémy, čím to asi je?'. Tak jsem teda šel, protože mám v LA skvělého doktora. Začínám mu vyjmenovávat všechny problémy, co mě trápily delší dobu. Celkově mě vyšetřil a všiml si, že je něco v nepořádku s mou páteří, takže mě pak poslal na kompletní kolečko testů a vyšetření a pak mi povídá 'Hmm, před časem jste si zlomil vaz.'.

O tom, že je se mnou něco špatně, jsem věděl roky. Pak se najednou stalo, že mi kompletně odešla síla v pravé polovině těla. Měl jsem tou dobou sílu osmdesátníka. Vlastně bych nejspíš v šarvátce s osmdesátníkem prohrál. Až tak špatné to bylo a stálo to za hovno.

Nevím, kdy přesně k tomu mohlo dojít, ale jediná věc, která mě napadla, se stala už v roce 99, kdy jsem spadl z pódia přímo na hlavu. Bylo to asi ze dvou metrů, ale tehdy mi bylo 25, takže jsem se jenom oklepal, řekl si, že všechny končetiny cítím, a šlo se dál. Jenže jsem si během toho rozdrtil dva obratle, které pak začaly vrůstat do míchy. Doktor proto nemohl uvěřit, že jsem vůbec schopný chodit. Říkal mi: 'Nechápu, jak jste tady mohl vůbec dojít.' Takže jsme se dostali z ničeho až k operaci doslova během setiny. A právě proto se jednalo o akutní případ. V nemocnici se pak divili 'Kdo je ten akutní?' a já na to 'Čau, tady jsem.'."

Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]