Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-04-20 21:13 Corey(8)
Pokud vám pět cover verzí, jimiž disponuje aktuální Stone Sour EP "Meanwhile In Burbank…", náhodou nestačilo, můžete mít klidné spaní. Hard rockový kvintet totiž chystá další dvě pokračování s názvy "Straight Out Of Burbank" a "No Sleep 'Till Burbank", přičemž každé z nich bude obsahovat, stejně jako první disk, rovných pět skladeb.

Corey Taylor řekl v podcastu Jameyho Jasty z Hatebreed následující: "Všemu necháváme přirozený průběh. Pokud to budou chtít rádia hrát, určitě jim v tom nebudeme bránit. Naše hlavní práce skončila s vydáním, protože jsme to prostě tak chtěli. Prostě jsme chtěli lidem nabídnou naše verze věcí, které milujeme. Na prvním EP je třeba cover 'We Die Young' od Alice In Chains, protože je to jedna z mých nejoblíbenějších kapel vůbec. A to samé platí pro Judas Priest nebo Metallicu."

A pokračoval: "Na druhém cover EP najdete například předělávky písní od Bad Brains nebo Mötley Crüe a trojka pak bude obsahovat věci jako Violent Femmes nebo Rage Against The Machine."

Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]