Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2008-06-11 14:38 Corey(8)
Revolver magazín přináší ve svém srpnovém čísle, které je už za mořem v prodeji, což je trochu divné, když je teprve červen, ale v USA to asi hold chodí jinak, interview se SlipKnoT, ve kterém je odhaleno mnoho zajímavého ohledně nové, fanoušky tolik očekávané desky.

Nadpis rozhovru je "Slipknot - živě z Iowy. Exkluzivní preview alba!". Členové skupiny na fotkách drží své "Mardi Gras" (v překladu masopustní, takto je v rozhovru nazval Shawn, mezi fanoušky však lépe známé jako "Big Head", takto jsem je nazval já pozn. Corey(8)) masky, ale nikdo ze členů zatím nezveřejnil svou opravdovou novou masku. Můžeme si také přečíst o možných názvech písní, které jsou následující:

"Gematria" - Mělo by jít o sedmiminutovou píseň, která by měla (ale také nemusí) otevírat novou desku. Corey k písni dodává: "Stále přemýšlíme nad pořadím, ale pravděpodobně to bude první nebo druhý kousek na albu." Píseň začíná palbou bicích a pomalu stupňuje svou rychlost a intenzitu, což podporuje Corey svým postupně gradujícím zpěvem. Další možné názvy písní jsou následující: "Vendetta", "Sulphur", "Gehenna", "Psycho Social", "Dead Memories", "Dirge" a "Moth".

Mělo by dojít i na důkladnější rozbor "Mardi Gras" masek, což jsou zvětšeniny death masek z klipu k songu "Vermilion". Mimochodem, s nápadem na tyto masky přišel Shawn, tudíž už víte, komu máte děkovat nebo případně nadávat. Joey k maskám řekl: "Je to jenom teaser, ale je to naprosto geniální."

Pro celý rozhovor a fotky z časopisu i nadále navštěvujte Maggots-Lair.com! ;)
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]