Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2016-04-28 21:19 Corey(8)
Slipknot čekají zajímavé časy. Věk nezastavíš a těžko čekat, že se banda padesátníků bude za pár let mlátit na pódiu a freneticky dvě hodiny házet hlavou. Pokud budou chtít Slipknot zůstat aktivní a nadále koncertovat, jisté změny jejich projevu jsou zkrátka nevyhnutelné. Dobře si je toho vědom i Corey Taylor, který další evoluci zvuku své kapely rozebral v rozhovoru pro server Loudwire:

"Je legrační, že se na to ptáš, protože je to věc, o které jsme se teď s Jimem a Clownem několik měsíců bavili. Kam půjdeme dál? Tahle kapela se vždy pokoušela jít novou cestou. Vždy jsme se snažili rozšiřovat náš hudební obzor a promlouvat k fanouškům novou cestou. Prostě lidem náš vzkaz doručit malinko jiným způsobem. Pomalu se dostáváme do bodu, kdy se prostě muzika bude muset proměnit, což je něco, oč jsme se mimochodem pokoušeli s každou deskou. Jenže v budoucnu ta změna bude muset být ještě drastičtější, protože jak by jinak mohla tahle válka skončit? Kdy by ten boj ustal? Kdy už bychom konečně našli ten vnitřní klid? Protože každé téma se jednou vyčerpá.

Neříkám, že mě už věci v životě neserou a dál srát nebudou, ale nechci být stařík, který na všechno nadává a vzteká se jenom proto, aby ty svoje nadávky pak mohl poslouchat. Nikdy to nechci dopustit. Naše poselství i způsob jeho doručení se tedy budou muset změnit. Bude to mít pořád auru Slipknot? Samozřejmě. Píšeme určitým stylem, a i když je naše muzika velmi různorodá, pořád má něco, co z ní dělá hudbu Slipknot. V určité chvíli přijdeme s něčím novým, s další evolucí. Nemůžete mlátit sami sebe a mlátit ostatní po hlavě pořád tím samým, když už jste to předtím udělali. Připadalo by mi to jako prachsprostá ztráta času. Je to fakt. Když mi bylo 25, nic takového jsem si nepřipouštěl. Ale teď mi je 42 a o hudební stránce Slipknot přemýšlím malinko jinak. Máme neskutečnou paletu cest, jimiž se můžeme vydat."

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]