Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2009-07-07 14:24 Corey(8)
SlipKnoT vypustí do světa reedici své debutové eponymní desky z roku 1999 už 9. září! Informaci zveřejnil jeden z představitelů labelu Roadrunner Records. Tato reedice by měla být jakousi oslavou 10. výročí vydání zmiňovaného debutu, jenž své kulatiny oslavil 29. června, tedy před pár dny.

Zpěvák Corey Taylor řekl pro The Pulse of Radio, že dění okolo skupiny v tuto chvíli snad ani nemůže být lepší: "Vše, co jsme kdy chtěli a čeho jsme chtěli jako kapela dosáhnout, se nám za poslední zhruba rok a půl podařilo splnit. Víte, tohle je taková odplata za těch deset let, kdy jsme se brodili blátem a převažovaly těžké časy, teď se nám to všechno vrací zpátky. Nejlepší na tom všem je, že už jsme dost staří na to, abychom to opravdu ocenili."

Žádné další detaily ohledně reedice zatím nebyly zveřejněny. Na info o případném bonusovém materiálu si tak ještě budeme muset počkat.

Zatím poslední deska SlipKnoT, nazvaná "All Hope Is Gone", je na pultech obchodů od loňského srpna a za tu dobu nastřádala jen v USA přes 795,000 prodaných kusů!
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]