Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-05-24 20:20 Corey(8)
O tom, že třetí kniha Coreyho Taylora vzbudí nejen v rockovém světě vášně, rozhodně nemusíte pochybovat. Vždyť je středem kontroverzní už nyní, kdy její autor začíná teprve rozkrývat, čemu se to vlastně jeho třetí knižní počin, s klasicky pošukaným názvem "You're Making Me Hate You: A Cantankerous Look At The Common Misconception That Humans Have Any Common Sense Left", bude věnovat. Pro aktuální vydání magazínu Kerrang! Taylor potvrdil, že hlavním inspiračním zdrojem pro něj byl i tentokrát hudební průmysl:

"Jo, často se tam zabývám otázkami dnešní "populární hudby" a lidmi, kteří jsou širokou veřejností uctívaní, přičemž si to absolutně nezaslouží. Některé věci, co vycházejí z úst těch lidí, jsou prostě neuvěřitelné. Mám v té kapele několik kamarádů, ale když třeba Fall Out Boy veřejně vyhlašují, že se rozhodli zachránit rock 'n' roll? To si ze mě kurva děláte prdel? Vy? Ty sračky, co jste nahráli na poslední dvě desky, to má být vaše záchrana rock 'n' rollu? Ne, to si teda fakt nemyslím. Ať už jsou to Fall Out Boy zachraňující rock 'n' roll, nebo třeba Gene Simmons, který říkal, že je rock dávno mrtvý, já tady jenom stojím před vyprodanými arénami, s No. 1 deskou v zádech a říkám si 'Fakt? A kdy jako konkrétně umřel?'."

Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]