Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-07-03 23:57 Corey(8)
Absolutní Mekka každého muzikanta, který kdy vzal do ruky kytaru a přičichl k slastným tónům tvrdé muziky. Posvátné místo, kam rockové kapely jezdí psát palcové titulky svých autobiografií. Donington Park, kde se každoročně koná britský Download Festival, byste mohli podobně vznosnými tituly dláždit celý zbytek života a stejně by vám nejspíš pochybělo. Tak se na to raději vykašlete a pusťte si následující reportáž z Download Festivalu 2015, v níž Slipknot hrají, jakožto páteční headliner, pochopitelně jednu z hlavních rolí.

Slipknot jsou v pětihodinovém kolosálním záznamu zastoupeni skladbami "The Devil In I", "Duality", "Killpop" a "(sic)", přičemž nemůže chybět ani krátké interview vedené moderátorkou Kylie Olsson.

Můžete být pochopitelně za nedočkavce a cíleně se proklikat k útržkům setu maskované devítky. Gurmáni, kteří usilují o plný efekt a chtějí vidět v akci i další hvězdy jako KISS, Muse, Five Finger Death Punch, Lamb of God nebo Faith No More, si ale pochopitelně tuhle nadílku vychutnají hezky v celku.


Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]