Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2008-05-06 20:25 Corey(8)
Baskytarista SlipKnoT, Paul Gray, se s fanoušky podělil o následující zprávu:

"Kde začít?! Jak asi většina z vás ví, nedávno jsem se oženil!! Vzal jsem si tu nejkrásnější, nejstarostlivější, nejvíce sexy, nejvtipnější, nejchytřejší, nejúspěšnější a nejtalentovanější ženu na světě. Každý den se probouzím a říkám si, že musím udělat něco dobrého, abych si ji zasloužil. Kdybych byl pobožný, poděkoval bych Bohu. Jeden z důvodů, proč jsem si založil tento blog je, že jsem vám chtěl zdělit, že jsem se oženil, nicméně na září chystám velkou svatbu, na kterou jste všichni zváni (zatím nejsme svoji papírově)! Svatba to bude opravdu tradiční, takže doufám, že se připojíte! Pozvánky budeme rozesílat brzy! Očekáváme, že přijde opravdu každý, bude to párty století. Jsem tak rád a šťastný, že mám Brennu ve svém životě!

Jinak jsme téměř hotoví s novým albem a je to kurevský nářez! Právě dokončujeme kytarová sóla a další extra věci a věřte mi, má to grády. Nemůžu se dočkat, až to uslyšíte a odstřelíte své mysli. Turné nám začíná 9. července v Seattlu a lístky se zatím prodávají skvěle, což nám říká, že jste na nás nezapoměli. Těším se, až se znovu dostanu na cesty a všechny vás uvidím. Doufám, že brzy se na SlipKnoT MySpace webu objeví nové songy, takže se tam určitě podívejte.

Omlouvám se, že to trvalo tak dlouho, ale měl jsem hodně práce, takže pokud jsem vám neodepsal na vaši zprávu, neberte to osobně, pokud vám neodepíši, znamená to, že jsem hodně, hodně, hodně zaměstnán. Všichni ostatní v kapele se mají skvěle. Chris chodí hrát golf s Billem Murrayem! To je, co? Jinak toho mám opravdu moc, psát muziku a trávit čas se ženou. Děkuji za podporu po celé ty roky, stojíte za tím, co dělám nejraději a neprodal bych to za nic na světě! Ještě jednou díky, uvidíme se brzy. Brzy se ode mě dočkáte nových fotek!"

Za celý server Maggots-Lair.com a všechny zde přítomné fanoušky přeji Paulovi a Brenně všechno nejlepší do společného života!
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]