Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2010-05-24 22:55 Corey(8)
komentáře (182)
(24.5. 22:55): Ne, to není špatný vtip. Podle informací serveru DesMoinesRegister.com vyšetřuje policie státu Iowa smrt baskytaristy Slipknot, Paula Graye, ke které došlo v jednom z místních hotelů.

Paul Dedrick Gray byl nalezen zhruba v 10:50 ráno zaměstnancem hotelu TownePlace Suites (fotka níže). Policie na místě nenašla žádné důkazy, které by naznačovaly cizí zavinění, vyšetřování však i nadále pokračuje.

Pitva je naplánována hned na zítřek, tedy na úterý 25. května 2010. Součástí budou i toxikologické testy, ty budou pátrat po stopách drog v Paulově těle. Slavnému muzikantovi hrozilo v roce 2003 stíhání za řízení pod vlivem omamných látek, k soudu však, hlavně díky bezproblémové spolupráci Paula s trestními orgány, nakonec nedošlo.

Očití svědci potvrdili, že policie okolo druhé hodiny odpolední z pokoje vynesla několik předmětů doličných, které by měly pomoci během vyšetřování.

Paul Gray za sebou zanechal svou ženu Brennu Paul a dosud nenarozené dítě. "Jsem nejšťastnějším mužem na světě - doslova! Byly to ty nejlepší Vánoce, které jsem kdy zažil," informoval v prosinci minulého roku Paul o očekávaném přírůstku do rodiny skrze svůj MySpace účet.

Update (25.5. 11:30): Podle posledních informací měl Paul hotel opustit už v sobotu, avšak svůj pobyt v něm si z dosud neznámých důvodů prodloužil až do pondělka, uvedl mluvčí hotelu Chris Diebel.

Během pondělního rána pak volalo do recepce hotelu několik Paulových přibuzných, jelikož jej nemohli zastihnout na telefonu. Pokojová služba následně našla bezvládné Paulovo tělo v jeho pokoji a okamžitě zavolala policii.

Diebel dodal, že zaměstnanci hotelu v průběhu rána nezaznamenali nic podezřelého.

Update (25.5. 23:15): Podle iowské policie výsledky pitvy nenašly příčinu úmrtí Paula Graye. Důvod Paulovy smrti tak i nadále podléhá vyšetřování, zároveň se čeká na výsledky toxikologických testů.

Doktor Gregory Schmunk řekl, že kompletní testy mohou trvat čtyři až šest týdnů, teprve pak bude moci s určitostí prohlásit, co stálo za smrtí legendárního muzikanta.

Jedno se však pitvou podařilo vyloučit - Paul určitě nezemřel cizím zaviněním. Gray byl podle výsledků pitvy mrtev několik hodin předtím, než bylo jeho tělo nalezeno.

--------------------------------------------------------------------------------------------

Držme spolu v těchto těžkých časech víc než kdykoliv předtím. Fanoušci Slipknot po celém světě přišli dne 24. května 2010 o jednoho ze svých hrdinů. Věřím, že nejsem jediný, kdo po tomto dni bude mít na srdci o jeden ohromný šrám navíc. Spojme se a společně dejme najevo podporu Paulovi, jeho rodině, Slipknot i sobě navzájem. V následujících hodinách, dnech a týdnech to budeme potřebovat. Paul Gray odešel příliš brzy, ale zanechal za sebou velké množství úžasné hudby, díky které mezi námi bude navždy.. nikdy nezapomeneme!

Paul Dedrick Gray
1972-2010
R.I.P.

--------------------------------------------------------------------------------------------

Vyjádření ostatních muzikantů:

Jamey Jasta (Hatebreed): "Paul byl super chlapík a skvělý muzikant. On a Slipknot změnili tvář moderní rockové hudby. Každý člen metalové kapely, která vznikla po roce 1999, by se mu měl zhluboka poklonit."

Chris Beattie (Hatebreed): "Jeho vklad hudebnímu světu byl ohromný a bude tu s námi navždy. R.I.P."

Kapela Hellyeah: "Jsme naprosto šokováni a rozladěni zprávou o ztrátě Paula Graye. Byl to skvělý přítel a hnací motor jedné z nejpodmanivějších metalových kapel všech dob. Bude nám nesmírně chybět."

David Ellefson (Megadeth): "Když jsem slyšel o jeho odchodu, byl jsem šokován. Považoval jsem jej za skvělého skladatele, tvůrčího baskytaristu a hlavně vlídného přítele. Měl jsem ohromnou radost, když se připojil k projektu Hail!, protože jsem věděl, že si ty koncerty užije. Je škoda, že jej evropští fanoušci už neuvidí. Má upřímná soustrast putuje směrem k jeho rodině, Slipknot a také vstříc všem fanouškům, kteří jej milovali. Byl dalším z takzvaných "dobráků" v našem průmyslu.. úžasný člověk, který nám bude všem chybět."

Mark Abbattista (manažer projektu Hail!): "Během víkendu jsem s ním mluvil a byl to skvělý rozhovor. Ohromně se na turné těšil. Probírali jsme dopravu, setlist a nejlepší způsob, jak jej na pódiu odmaskovat. Je to hrozná ztráta a velmi smutný den."

Rob Rivera (Nonpoint): "Nonpoint měli to štěstí, že mohli se Slipknot koncertovat během Ozzfestu 2001. Slipknot a Paul vložili do hudby svůj život. Naše soustrast a modlitby s Paulovou rodinou a Slipknot. Odpočívej v pokoji, můj metalový bratře."

Mark Morton (Lamb Of God): "Jsme stále v šoku ze zprávy o smrti našeho přítele Paula. Byl to ohromný talent a jde o neskutečnou ztrátu. Paul měl OBROVSKÉ srdce a žil pro hudbu, kterou dělal. Bude mi chybět a zbytku světa nepochybně také."

Kapela Machine Head: "Jsme nesmírně smutní z toho, že Paul odešel. Slipknot jsou naši dlouhodobí kolegové z vydavatelství, vrstevníci, kamarádi, koncertní kolegové a metaloví bratři. Paul byl skvělým autorem, baskytaristou a opravdu vzácnou osobou. Naše cesty se od roku 1998, kdy jsme se poprvé setkali v Indigo Ranch Studios, mnohokrát střetly."

Kapela Stone Sour: "Jsme hluboce zarmouceni ztrátou Paula Graye. Naše myšlenky a modlitby směřují k jeho rodině, kamarádům a našim bratrům ze Slipknot. Paul byl skutečný talent a skvělá osobnost. Vyjádřením zármutku nad touto zprávou se připojujeme k milionům lidí po celém světě. Budeš nám chybět, Paule."

Viditelně otřesen touto zprávou je také kytarista KoRn James "Munky" Shaffer, který o smrti svého blízkého přítele promluvil v následujícím rozhovoru:


Hardrockový kvartet Shinedown věnoval během včerejšího koncertu Paulovi svou píseň "Simple Man":


--------------------------------------------------------------------------------------------

O smrti Paula referují už i česká média:

TN.cz // Novinky.cz // Idnes.cz // Aktuálně.cz


A americká samozřejmě nezůstávají pozadu:Foto hotelu:


Policie před hotelem:
Informace o Paulově smrti doslova zahltily Twitter. Každou minutou můžeme pročítat stovky nových příspěvků na toto smutné téma, v nichž lidé z celého světa vzdávají poslední hold tomuto znamenitému muzikantovi:

Novinka průběžně aktualizována o nejnovější informace.
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]