Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2016-05-16 16:29 Corey(8)
Comeback Joeyho Jordisona na mě zatím působí dojmem, jako bychom - dnes již - podsaditého bubeníka snad ani dva roky nepostrádali. Joeyho vizáž zůstává prakticky neměnná a jeho nové působiště VIMIC je přiznaným pohrobkem definitivně odpískaných Scar The Martyr, a hudebně tak přináší kompletní paletu výrazových prvků, jíž se mohl chlubit jeho předchůdce. To s sebou nese pochopitelně celou řadu výhod, ale i malý stín pochybností - na jedné straně tady máme zatraceně mohutnou riffáž a hezky aranžované vokální linky v refrénech, na té druhé pak vcelku zbytečné sólo a vůbec hodně přepálenou stopáž, kterou mohly zodpovědné osoby klidně zredukovat o dobrou minutu. Ozvěny Scar The Martyr? Jo, jsou všude!

Jinak se toho ale pilotnímu singlu "She Sees Everything" a jeho přidruženému klipu příliš vytknout nedá. Vizuál nenudí, Joeyho to zjevně dost baví a šikovná dcerka nám v HDčku několikrát demonstruje, o kolik jí během puberty povyrostly mléčné žlázy. Akorát ten nevlastní brácha Samuela L. Jacksona je teda trochu bizár.

Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]