Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2016-04-13 09:37 Corey(8)
Přebírat štafetový kolík po osobnosti formátu Joeyho Jordisona nepatří zrovna mezi nejlehčí úlohy na světě. Jay Weinberg se s tímto úkolem nicméně popasoval královsky a dnes už může s klidem povídat o tom, nakolik delikátní přístup z jeho strany celá záležitost vyžadovala. Více už Jay v rozhovoru pro Music Radar:

"Samozřejmě mám obrovský respekt k muzice Slipknot, ale i velký respekt vůči Joeymu Jordisonovi, a to z pohledu muzikantského i lidského. Věděl jsem tedy, že musím přijít přesně s tím, co tahle kapela potřebuje, a chápal jsem, v čem spočívala specifika Joeyho. Chtěl jsem, aby odkaz Slipknot zůstal pro fanoušky nepoznamenán a aby nás muzika hlavně bavila.

Historie Slipknot má samozřejmě obrovský podíl na tom, jaký obrázek jsem si o kapele udělal, když ale přišlo na skládání nové muziky, nepomyslel jsem na Joeyho ani na chvíli. Myslím, že kdybych to dělal, bylo by to neuctivé, a kapela mi navíc dala jasně najevo, že mám být maximálně autentický. Proč bych se měl snažit být jako Joey? Proč bych se měl snažit napodobovat něco, co už udělal?

Joey Jordison patří k nejlepším bubeníkům, jaké tento žánr kdy měl. Jakožto fanoušek kapely, který se snaží respektovat lidi i muziku, jsem do Slipknot nepřišel proto, abych od někoho opisoval. Něco takového by mě nebavilo a byla by to podle mě urážka všech okolo i našich fanoušků."

Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]