Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-04-22 19:54 Corey(8)
Vzpomínáte na to? Venku bylo krásně, procházeli jsme se, ona voněla po krabicovém vínu, já byl plný ideálů, když v tom jí vítr letmo nadzvihl sukénku a já vytáhl z kalhot... a sakra, tohle je trochu jiný příběh.

Vzpomínáte na euforické období po vydání desky ".5: The Gray Chapter", kdy jsme společně sledovali live stream Knotfestu 2014, a byli tak svědky rozpuku další úžasné kapitoly v kariéře Slipknot? Letos si podle všeho dáme na podzim repete! Alespoň v to doufá Corey Taylor, který během podcastu Jaymeho Jasty řekl na adresu budoucnosti Knotfestu toto:

"Můžu říct, že plánujeme další Knotfest. Stejné místo, stejný den. Víc v tuto chvíli říct nemůžu, protože jsme si ještě ani nesedli, abychom udělali seznam kapel. Během následujících měsíců se do toho chceme nicméně pustit, sehnat někoho z loňských vystupujících a samozřejmě taky spoustu nových kapel. Chtěli jsme jeden udělat i v Iowě, ale vždy je jednodušší jet tam, kde máte potřebný materiál, než tahat všechny ty věci napříč Státy. Není to pro nás o penězích, ale zároveň chceme poskytnout všem maximální zážitek. Je tedy mnohem jednodušší, když se lidi dopraví na místo konání, než abychom my převáželi všechnu techniku k nim a oni platili dvakrát tolik za lístek. Pokud srazíte náklady, nemusíte vybírat tolik za vstupné.

Určité typy lístků na Knotfest byly sice celkem drahé, ale to je tím, že jsme měli asi milion kapel, nejrůznější atrakce, muzeum, VIP prohlídky, kde si s vámi pokecal Clown, a spoustu dalších věcí. Hodně kapel si dnes účtuje horentní sumy za nulový zážitek. My mezi ně ale nepatříme. Pokud budeme Knotfest nadále rozšiřovat, budeme tak dělat po malých krůčcích, protože chceme, aby naprosto každý dostal ten maximální zážitek, který jsme předvedli loni."

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.
antistar | 2015-04-24 02:15 |
 #1 
antistar2
a že to kurva stálo za to!!! blush
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]