Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-05-23 16:58 Corey(8)
Byla to jenom otázka času. "Killpop" je svou silou, melodií, poselstvím i svůdně bolavou atmosférou předurčen k tomu, aby dobýval svět, a proto si jej Slipknot zvolili jako druhý singl své páté řadové nahrávky. Zatímco videoklip dorazí v nejbližších týdnech, Shawn Crahan se během festivalu Rock On The Range rozhodl fanouškům nabídnou svůj vhled do útrob tohoto jedinečného díla:

"'Killpop' je pro nás velmi speciální záležitost. Slipknot dokázali pochopit, o čem ve skutečnosti jsou. Proto hrajeme ultra divné věci jako "Iowa", "Gently", "Tattered & Torn", "Prelude", hrajeme i takzvané nu metalové věci, ačkoliv mě ten termín nezajímá, jako třeba "Wait And Bleed" nebo "Spit It Out", pak máme přímočarý metal jako "Three Nil", "Surfacing" nebo "(sic)", následují thrashové Slipknot věci typu "Eeyore" či "Get This", pomalé songy jako "Goodbye" nebo "'Til We Die" a na "All Hope Is Gone" jsme přišli i s první čistokrevnou baladou v podobě "Snuff". Nakonec tu pak máme rádiové songy, což jsou hlavně "Duality" a "Before I Forget", které u fanoušků rezonují asi nejvíce a já je budu taky vždycky hájit.

'Killpop' je vše, co jsem právě vyjmenoval, v jedné písni. Navíc je to jako singl nesmírný risk, protože to není žádná koncertní hymna, a už vůbec nejde o neustálé opakování ohraného refrénu až do konce. Pokud si poslechnete 'Killpop' a porovnáte jej se zbytkem naší tvorby, musí vám být jasné, že ta píseň je začátkem budoucnosti Slipknot. Není to obyčejná píseň, napsali jsme ji proto, aby se do vás zakousla. Jde v ní o ty nejmenší nuance - třeba způsob, jakým se pracuje s basovou linkou. Děje se tam prostě spousta inteligentních a uměleckých věcí. Je to hudební pohled na svět, jak jej nyní cítíme."

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.
kuxa | 2015-05-24 11:54 |
 #2 
kuxa2
vorlik.dj.sid: to je spíš "cover" na samy sebe, jestli mě chápeš lol
Ale nechápu, proč nepočítá Circle...
vorlik.dj.sid | 2015-05-23 22:49 |
 #1 
vorlik.dj.sid4
na "All Hope Is Gone" jsme přišli i s první čistokrevnou baladou v podobě "Snuff"

Vermilion pt. 2 neni čistokrevná balada?
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]