Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2016-05-19 20:31 Corey(8)
Přátelé, smekám klobouk. Musím přiznat, že jste mi dnes při pohledu na účet doslova vyrazili dech. Konečnou částku, kterou jsme společně za pouhé čtyři dny (!) vybrali na další provoz webu, vidíte vlevo. Jo, je to pěknej ranec! Co to ale znamená?

Jednoduše: Finanční prostředky vystačí nejenom na další dvě splátky hostingu, což je v překladu celý rok bezproblémové existence Maggots-Lair, ale zbyde i na další aktivity s webem spojené. O co konkrétně půjde? Abych řekl pravdu, zatím nevím. Možná v průběhu roku uděláme prďáckej maggots sraz, kde peníze poslouží k řádnému občerstvení a napojení hladové červí armády. Možná dám konečně stovku či dvě těm nebohým holkám, co pro potěchu našeho oka občas fotí svá obnažená těla. Uvidíme.

Jsem vám každopádně zavázán a skutečně si cením ochoty, již jste kolektivně projevili. Nechci se přehnaně chvástat, ale fakt podle mě není moc hudebních fanstránek, které by se mohly pyšnit tak oddanou čtenářskou základnou. Inu, možná to bude tím, že Slipknot mají ty nejlepší fanoušky na světě.

Takže ještě jednou: Díky všem!


>> KOMPLETNÍ SEZNAM DÁRCŮ TADY <<P.S.: Pokud jste posílali peníze, ale v seznamu dárců nefigurujete, urychleně mne kontaktuje na mail sicmaggot@seznam.cz, případně využijte komentáře u tohoto článku/pošlete mi zprávu na Facebooku.

.: Na kartičce bylo původně slovo "kokot" :.
Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.
kuxa | 2016-05-19 21:32 |
 #1 
kuxa2
Už dřív mi to přišlo divný, ale teď už se musím zeptat lol Kde máš hosting? Protože např. na Wedosu se dá sehnat kvalitní hosting i s doménou za necelých 500 Kč za rok.

Mimochodem tohle není reklama, jen osobní zkušenost lol
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]