Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2016-06-28 18:24 Corey(8)
Je to renesanční člověk, ten náš Joey Jordison. A zároveň i velkej hudební milovník, pro nějž jsou žánrová klišé vpravdě zapovězeným tématem. Sic jsem od něj v životě neslyšel cokoliv, co by se vymanilo ze škatulky rocku, i přesto mu ale hodlám věřit. Fakt. Vůbec. Nekecám.

Joey Jordison se v rozhovoru s magazínem Metal Hammer rozpovídal o svých vzletných plánech na další měsíce a roky:

"Vždy jsou tady věci, které chci dělat. Proto jsem hrál už v tolika kapelách. Není to tak, že bych byl oportunista, který neví, co si vybrat, zkrátka jenom využívám té obrovské palety příležitostí, jak pracovat se zajímavými lidmi. Nevydržím u jedné věci. Zároveň si ale o mně můžou lidi říkat, co chtějí, protože jsem nikdy nikoho nezradil. Jednoho dne možná udělám country album, protože miluju country. Taky se mi líbí opera, takže... kdo ví? Vždy se snažím posouvat své hranice.

Jsem rád, že mám tolik práce. Je to obtížné? No, vždyť život je obtížný. Vydávat dvě desky najednou, to ale obtížné není. Je to čest a potěšení. Vím, že jsou venku fanoušci, kteří se na to fakt těší. Pracovali jsme na tom dlouho a stoprocentně stojíme za výsledkem. Už teď mám ale obrovskou hromadu dalších plánů.

Já s Attilou (Attila Csihar - zpěvák Mayhem a Sinsaenum pozn. korej) zrovna pracujeme na fakt úchylných věcech a bude to masakr. Bude to nasrané a skutečné. Jinak to pro mě nemá smysl."

Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]