Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2016-05-20 09:25 Corey(8)
Joey Jordison myslí svůj comeback smrtelně vážně a v posledních dnech jsou ho zase plné internety. Sotva na fanoušky po dvou letech čekání vyrukoval s novou kapelou VIMIC, je tady hned s dalším, tentokrát o poznání extrémnějším projektem, který dal dohromady s kytaristou power metalových Dragonforce Frédéricem Leclercqem. Novou superkapelu Sinsaenum pak kromě Jordisona a Leclercqa, který hraje na baskytaru, doplňují ještě zpěváci Attila Csihar (Mayhem) a Sean Zatorsky (DÅÅTH) a závěrem i baskytarista Heimoth z kapely Seth.

Sinsaenum vydají své debutové album "Echoes Of The Tortured" už 29. července u Peccatum Records, pilotní singl "Army Of Chaos" pak můžete streamovat i s videoklipem níže.

Leclercq říká: "Byl jsem odjakživa fanoušek death metalu a některé z těch songů jsem napsal už v roce 1998, takže mi záleželo na tom, abych je jednoho dne vydal, jenže jsem pořád neměl čas a vlastně ani lidi, s nimiž bych do toho mohl jít. Pak mi jednoho dne napsal Joey SMSku a ptal se mě, na čem teď dělám, tak jsem mu řekl o těch death metalových věcech, co mám."

Na adresu debutové desky pak dodává: "Chtěl bych vzít posluchače na cestu. Vše je tam navzájem propojené, takže si můžete užívat samostatné skladby, největší smysl to ale dává jako celek. Dnes žijeme v době iTunes, takže jsou lidi samozřejmě hodně vybíraví, tohle by měl být nicméně komplexní zážitek. Chci, aby to lidi pochopili jako jeden celistvý kus uměleckého díla, protože já pocházím z časů, kdy jste ještě desky poslouchali od začátku až do konce."

Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]