Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-06-28 12:55 Corey(8)
Jim Root není rozhodně jediný, kdo si všiml, že Slipknot s přibývajícími roky výrazně ubrali na organické složce svého zvuku, aby se - zejména v případě desky 'All Hope Is Gone' z roku 2008 - přesunuli k technicky vycizelované, leč poněkud strojově znějící, verzi sebe samých. Jim se dle vlastních slov pokoušel během příprav páté řadovky tento proces zvrátit:

"Přišlo mi, že od "Vol. 3 (The Subliminal Verses)" se Sid a Craig z našeho zvuku úplně vytratili. Na "Subliminal..." to ještě nebylo tak patrné, ale v případě "All Hope Is Gone" už to byl problém. Dal jsem tedy jako jednu z podmínek, že pokud se v písni naskytne jakékoliv volnější místo, třeba delší pasáž s blast-beats a podobně, mají se toho Sid a Craig chopit a zkusit něco vymyslet. Nejjednodušší by pro nás samozřejmě bylo, kdybychom tam s Mickem nacpali sólo, což se v některým případech, kde to píseň vyžadovala, skutečně stalo. Jinak jsem ale usiloval o to, aby za tím Craig se Sidem opravdu šli. Myslím, že nás to dost přiblížilo ke zvuku našich prvních desek."

Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]