Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2016-02-24 23:24 Corey(8)
Víte, jak jsem v předchozí novince povídal o těch ozvěnách, co se k nám budou ještě pár týdnů určitě vracet? Tak tady je další. Corey Taylor byl během britské části Slipknot tour hostem podcastu "Someone Who Isn't Me", kde se z něj Daniel P. Carter, známý třeba z "The Rock Show" na BBC Radio 1, snažil vydolovat odpověď na otázku, zdali hodlá časem z důvodu rostoucí únavy pomalu omezovat svůj koncertní harmonogram. Corey odpověděl:

"Víš, kdybych tu otázku dostal před rokem, řekl bych, že ne, ale teď... teď si začínám říkat... je mi dvaačtyřicet, už nejsem mladík. A i když se snažím hledat pořád motivaci, začíná mě to zmáhat. Sakra, vzhledem k tempu Slipknot bych se měl cítit na 60.

Nevím, jestli skončím úplně, ale možná budu muset jednoho dne odejít ze Slipknot, protože ta muzika má určitý náboj, má určitou energii a já fakt nevím, jestli budu schopný to zvládat i po padesátce. Nikdy bych nechtěl, aby měli v kapele pocit, že je držím zpátky, protože už to fyzicky nezvládám. Jo, takže bych asi neodešel úplně od muziky, ale musel bych nechat Slipknot."

Corey taky rozebral další hudební evoluci Slipknot:

"Už jsme to s Clownem probírali, řešili jsme spolu, kam se bude kapela ubírat. My jsme to totiž už všechno udělali - byli jsme už šílení, byli jsme i... v jednu chvíli prostě budeme muset udělat další evoluční krok, protože se snažíme vyvíjet s každým albem. Přijde moment, kdy se prostě už nebudeme moct opírat jenom o tu zasranou šílenost, což se teď podle mě pořád ještě děje, jelikož jsme zatím schopní to zvládat fyzicky. Náš cíl tedy bude víc kreativity a míň hněvu - naštěstí by s tím neměl být problém, protože máme v kapele tolik kreativních lidí, že... ty vole, vždyť my bychom mohli udělat z fleku 12 skvělých desek, které by vůbec nemusely být jenom o agresivitě a brutálním tempu. Takže nad tím rozhodně přemýšlíme. Zároveň je ale potřeba dodat, že člověk nikdy neví. Prostě neví."

Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]