Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2016-05-22 18:20 Corey(8)
No přiznejte sami, není váš život po nabytí této informace úplně jiným místem? Akorát nějak nevím, co je horší. Jestli samotná představa Mansona v bílých slipech s hnědou dálnicí v oblasti řitního věnce, anebo fakt, že mi tato idea dokonale koresponduje s Mansonovým profilem, a vlastně mě tedy vůbec nevyvádí z míry. Více už Corey Taylor v rozhovoru pro Loudwire:

"Manson na mě měl rozhodně obrovský vliv. Byl jsem jeho obrovský fanoušek už od alba Portrait. Navíc se pak s každou deskou dokázal zlepšovat. I když jsme nedělali úplně stejnou muziku, rozhodně mě ovlivnil v tom, jak dokázal parafrázovat své myšlenky uměleckým stylem, aniž by ztratily na své síle. Tohle mě nesmírně ovlivnilo coby skladatele. Antichrist Superstar je podle mě jedno z nejlepších hudebních alb historie.

Když jsme spolu hráli na Ozzfestu 2001, měli jsme šatny hned vedle sebe. Jednoho dne jsme se takhle chystali na show, dávali si make-up a masky, když v tom do naší šatny přiběhl Marilyn a měl na sobě jenom upnuté bílé spodky. Začal na nás mávat a hulákat něco jako 'Jak se máte, hoši?' a my na to 'Co má tohle sakra znamenat!'. Úplně nás vyděsil. Tak se podíváme ven ze dveří a on v těch spoďárech utíká někam k sekuriťákům. Musím říct, že to byla sbližující zkušenost. Byly to slipy a asi je nosil dost rád, protože to na nich šlo vidět."

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]