Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2016-03-05 17:25 Corey(8)
Když Corey Taylor před pár měsíci hovořil o Donaldu Trumpovi, v nadsázce zmiňoval možnost, že by se v případě jeho zvolení americkým prezidentem musel začít ohlížet po novém bydlišti, přičemž tím nemyslel stěhování o pár ulic či bloků, ale rovnou výměnu světadílů.

No, soudě dle dosavadních výsledků amerických primárek se možná Corey Taylor brzy stane právě vaším sousedem. Ačkoliv, co si budeme povídat, u nás by si teda o moc nepolepšil.

Corey řekl o Trumpovi v rozhovoru pro magazín Rolling Stone toto:

"Strašně mě mrzí, že se Trumpovi povedlo, aby jej lidi brali vážně. Nenechám si ten rasismus líbit. Možná jsem si trapně namlouval, že jsme se v rasové otázce během let někam posunuli, ale když teď vidím ty hromady krajně pravicových frakcí, jak vycházejí se svou nenávistí na veřejnost, je mi jasné, že se tak nestalo. Tohle přece nemůže být náš odkaz. Během občasné války a následného hnutí za občanská práva zemřelo tolik lidí. Proč se teď musíme ptát 'Co je sakra tohle za dekádu? Jak je možné, že k tomu došlo?'

Co je tohle za zemi? Že si Trump razí cestu otázkami, aniž by na ně odpovídal, to je přece pro lidi hrozný obrázek. Je šokující, že se všemu dokáže vyhnout. Chci, aby se lidi nebáli vyjádřit názor, což je docela paradoxní, protože pro Trumpa musí platit svoboda slova taky.

Lidi by si měli přestat dělat fotky svých jídel a konečně se ozvat. Já teda rozhodně držet hubu nehodlám. Pro tohle naši předci určitě neumírali a než abych poslal svou zemi tímhle směrem, raději padnu."

Ne, Corey, k nám s tímhle světonázorem fakt nejezdi. Svých Trumpů máme taky dost.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]